Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

5 απαντήσεις

    Superleague

    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Σαβ 15 Ιαν 2011, 07:40

    Εντάξει ρε Δημήτρη, μη βαράς.

    Μ@λ@κί@ που ασχολούμαι.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 15 Ιαν 2011, 09:58

    Λάθος κατάλαβες Θάνο...να τα λές κανονικά φίλε οπως και γω σε σένα.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 15 Ιαν 2011, 11:32

    Πως τον κόβετε τον Γεωργιάδη του Πανσεραϊκού...?
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Σαβ 15 Ιαν 2011, 11:58

    magakos έγραψε:Πως τον κόβετε τον Γεωργιάδη του Πανσεραϊκού...?

    Όποιος τους καρφώνει καλός είναι ;)

    Αν συνεχίσει έτσι κάποιος θα τον τσιμπήσει. Δεν ξέρω όμως ακόμα αν μπορεί να σταθεί σε μεγάλη ομάδα.

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 16 Ιαν 2011, 02:06

    Και εγώ δεν ξέρω αν μπορεί να σταθεί σε μεγάλη ομάδα...Και τον κοστολογούν και κοντά στα 2 μύρια
    Αν κοστολογείται τόσα χρήματα τώρα ένας Έλληνας ταλαντούχος πιτσιρικάς τότε αν και δεν μου αρέσει καλά κάνουν και στρέφονται όλοι σε ξένους παίκτες.
    Δηλαδή σε καλές οικονομικά εποχές πόσο θα κόστιζε...5-6 μύρια?
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από dimitris7 Κυρ 16 Ιαν 2011, 05:07

    Εγω δε θα σου πω για καλές εποχές αλλά για τον Παναιτωλικό,δώσανε ας πούμε τώρα 300 για τον καούνο και τη τρίπολη,και ο θεοδωρίδης που έδωσε τους περισσότερους πόντους στην ομάδα εδώ και 5 χρόνια παίρνει το 1/4 του καούνου ετησίως...
    Και για να σου απαντήσω πάιρνω με τα λεφτα αυτά 5-6 της ξεφτίλας που είναι οι περισότεροι στη S.L και μου κάνουν τη δουλειά μου.
    Αυτό το πρωτάθλημα θέλεις αυτό έχεις...
    Οτι κατάλαβατε καταλάβατε δε παίρνει απάντηση το θέμα.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 16 Ιαν 2011, 14:22

    2 πράγματα έχω να πω....
    1ον Μπράβο στον ΑΟΚ για την σημερινή εμφάνιση παρά τις πολλές βασικές ελλείψεις και το πέτσινο πέναλτι εις βάρος μας στο 3-2.Δεν μας προξενεί έκπληξη άλλωστε μια εχθρική διαιτησία με τους λεγόμενους αιώνιους είναι ρουτίνα πια...
    Ο Σισέ όλα τα λεφτά και σήμερα πάντως!

    Το δεύτερο αφορά την εισβολή του "Καπετάνιου" στα δημοσιογραφικά μπουθ όπου ο δημοσιογράφος της Nova τόλμησε να πει ότι δεν ήταν πέναλτι...Απαράδεκτο αυτό όμως ας μην κλαίγονται εκεί στην Nova και ας φροντίσουν να είναι το ίδιο αντικειμενικοί και όταν περιγράφουν και αγώνες του Ολυμπιακού.
    Αρκετή βρωμιά ανεχόμαστε να βλέπουμε από την διαιτησία ας μην μας "φουντώνουν" και οι σχολιαστές.Δεν είμαστε όσο βλάκες νομίζουν

    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 17 Ιαν 2011, 05:02

    Σωστός ,αλλά να σε δω οταν ο αγαπούλας πάρει τον Πανιώνιο που τον θέλει εδώ και 4 χρονάκια περισσότερο να δω τι θα κάνεις?

    Περισσότερα
    εδώ
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Δευ 17 Ιαν 2011, 07:51

    magakos έγραψε:
    Το δεύτερο αφορά την εισβολή του "Καπετάνιου" στα δημοσιογραφικά μπουθ όπου ο δημοσιογράφος της Nova τόλμησε να πει ότι δεν ήταν πέναλτι...Απαράδεκτο αυτό όμως ας μην κλαίγονται εκεί στην Nova και ας φροντίσουν να είναι το ίδιο αντικειμενικοί και όταν περιγράφουν και αγώνες του Ολυμπιακού.


    Χωρείς να επικροτώ την κίνηση του καπετάνιου, εγώ προσωπικά δεν θέλω να ακούω την άποψη του κάθε δημοσιογράφου.
    Δουλειά του είναι η περιγραφή του αγώνα, κάτι που οι περισσότεροι το έχουν ξεχάσει και το μόνο που κάνουν είναι να πίνουν καφεδάκι και να σαχλαμαρίζουν.

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από magakos Δευ 17 Ιαν 2011, 10:50

    dimitris7 έγραψε:Σωστός ,αλλά να σε δω οταν ο αγαπούλας πάρει τον Πανιώνιο που τον θέλει εδώ και 4 χρονάκια περισσότερο να δω τι θα κάνεις?

    Περισσότερα
    εδώ

    Φαντάζομαι ότι καταλαβαίνεις ότι δεν τον πάω τον Μάκαρο λόγο ΑΕΚ...
    Όταν και αν φύγει ο Αγαπούλας Δημήτρη το πολύ πολύ να πέσουμε στη Δ΄...
    Δεν τρέχει και τπτ άλλωστε από την Γ΄ μας πήρε.Τουλάχιστον θα έχουμε δει και κάποια χρόνια μπάλας από την ομάδα.
    Όσο για την σελίδα που με παρέπεμψες δεν μπορώ να την πάρω στα σοβαρά όταν δημοσιεύει ατάκες του στυλ "Ντροπή ρε! Ξεφτίλες! Προηγηθήκατε και μετά ανοίξατε τα πόδια;; 4-2;; Ουστ ρε!!!" από την στιγμή μάλιστα που 2 χρόνια τώρα τον κερνάμε φαρμάκι..
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Σοκ από την απόφαση της ΕΠΟ!

    Δημοσίευση από thant Σαβ 12 Φεβ 2011, 06:46

    Σοκ από την απόφαση της ΕΠΟ!

    Η απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΟ προκάλεσε ένα απίστευτο σοκ σε ολόκληρη την ποδοσφαιρική (και όχι μόνο) κοινωνία.

    Superleague - Σελίδα 6 MarinakispilaviosSuperleague - Σελίδα 6 Epowy

    Για πρώτη φορά στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου η ομοσπονδία παίρνει απόφαση υπέρ του Ολυμπιακού, δείχνοντας ότι η ισονομία είναι πλέον γεγονός!

    Τι; Πάντα ο Ολυμπιακός ευνοείται, έχοντας καταδυναστεύσει τα τελευταία χρόνια το πρωτάθλημα της χώρας; Αυτή τη φορά "αναγκάστηκε" μέχρι και Σάββατο να συνεδριάσει η επιτροπή, για να ικανοποιήσει τα θέλω των "ερυθρόλευκων" και τις απειλές του προέδρου του; Παρέβλεψε ακόμα και δεδικασμένα της φετινής σεζόν για να δικαιώσει τον Ολυμπιακό και να αφήσει τον Μιραλάς να παίξει στο Βικελίδης;

    Όχι! Η Οφιούσα αρνείται να πιστέψει τα κακόβουλα σχόλια των απανταχού σκεπτόμενων φιλάθλων και περιμένει με αγωνία να πανηγυρίσει ένα ακόμα πεντακάθαρο πρωτάθλημα του... κοσμοαγάπητου Ολυμπιακού!

    Υ.Γ. Φτου σας ξεφτίλες...

    prasinanea.gr
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Δευ 14 Φεβ 2011, 06:02

    Στα μαλακά ο ΟΣΦΠ!

    Superleague - Σελίδα 6 744075

    Ο Ολυμπιακός έπεσε στα… μαλακά. Στους «ερυθρόλευκους» επιβλήθηκε πρόστιμο 28.500 ευρώ. Σύμφωνα με πληροφορίες μεγάλο ρόλο για την ποινή αυτή, έπαιξε και ο διαιτητής του αγώνα, του οποίου η αναφορά δεν ήταν επιβαρυντική για τους Πειραιώτες. Σε αυτή δεν ανέφερε στοιχεία για το κέρμα στον επόπτη αλλά και τις αναταραχές που υπήρξαν στο ημίχρονο.

    sport-fm.gr


    Την ίδια στιγμή στον Μάκη Χάβο για το παιχνίδι Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό επιβλήθηκε ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους δυο μηνών.
    Ο απόλυτος θρίαμβος της ποδοσφαιρικής δικαιοσύνης. Μπράβο στον πρόεδρο Βαγγέλα!
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Τρι 08 Μαρ 2011, 06:45

    Αχιλλέας Μπέος: Ο νέος παραγκάρχης

    7-3-2011
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από magakos Τρι 08 Μαρ 2011, 08:47

    Όλα στο ντούκου θα περάσουνε όπως περάσανε και τότε με τις κασέτες του Τριανταφυλλόπουλου...
    Ο κόσμος μπορεί να έχει σιχαθεί το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα με τόσα που βλέπει τόσα χρόνια άλλα δυστυχώς δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 11 Μαρ 2011, 06:16

    magakos έγραψε:Όλα στο ντούκου θα περάσουνε όπως περάσανε και τότε με τις κασέτες του Τριανταφυλλόπουλου...
    Ο κόσμος μπορεί να έχει σιχαθεί το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα με τόσα που βλέπει τόσα χρόνια άλλα δυστυχώς δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα.

    Να αλλάξει τί? μια χαρά δεν είναι... tongue
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Παρ 11 Μαρ 2011, 06:34

    dimitris7 έγραψε:
    magakos έγραψε:Όλα στο ντούκου θα περάσουνε όπως περάσανε και τότε με τις κασέτες του Τριανταφυλλόπουλου...
    Ο κόσμος μπορεί να έχει σιχαθεί το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα με τόσα που βλέπει τόσα χρόνια άλλα δυστυχώς δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα.

    Να αλλάξει τί? μια χαρά δεν είναι... tongue


    Έτσι βολεύεσε? Smile
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 11 Μαρ 2011, 06:53

    thant έγραψε:
    dimitris7 έγραψε:
    magakos έγραψε:Όλα στο ντούκου θα περάσουνε όπως περάσανε και τότε με τις κασέτες του Τριανταφυλλόπουλου...
    Ο κόσμος μπορεί να έχει σιχαθεί το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα με τόσα που βλέπει τόσα χρόνια άλλα δυστυχώς δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα.

    Να αλλάξει τί? μια χαρά δεν είναι... tongue


    Έτσι βολεύεσε? Smile

    Γιατί εσύ βολέυεσε αλλιώς?......ασε μας ρε Θανάση...
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από magakos Παρ 11 Μαρ 2011, 08:08

    Εγώ πάντως παιδιά έχω ξενερώσει...
    Όχι γιατί άξιζε κανείς άλλος το πρωτάθλημα φέτος άλλα γιατί 15-20 χρόνια τώρα βλέπουμε το ίδιο έργο και όσο άντερα και να έχεις κάπου σε κουράζει αυτό το πράγμα...
    Αν και ΑΕΚΤΖΗΣ εδώ και μήνες βλέπω μόνο τα ματς της Καβάλας μόνο και αυτό μόνο και μόνο επειδή είμαι Καβαλιώτης και γιατί βλέπω όμορφο θέαμα από αυτήν την ομάδα χωρίς προκλήσεις και ακρότητες...(Ασχέτως το ποιος διοικεί την ομάδα).
    Δεν αντέχεται αυτό το πράγμα με το Ελληνικό ποδόσφαιρο για μένα.Όποιος είναι ικανοποιημένος συνεχίζει και το παρακολουθεί.
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Παρ 11 Μαρ 2011, 11:35

    magakos έγραψε:Εγώ πάντως παιδιά έχω ξενερώσει...
    Όχι γιατί άξιζε κανείς άλλος το πρωτάθλημα φέτος άλλα γιατί 15-20 χρόνια τώρα βλέπουμε το ίδιο έργο και όσο άντερα και να έχεις κάπου σε κουράζει αυτό το πράγμα...
    Αν και ΑΕΚΤΖΗΣ εδώ και μήνες βλέπω μόνο τα ματς της Καβάλας μόνο και αυτό μόνο και μόνο επειδή είμαι Καβαλιώτης και γιατί βλέπω όμορφο θέαμα από αυτήν την ομάδα χωρίς προκλήσεις και ακρότητες...(Ασχέτως το ποιος διοικεί την ομάδα).
    Δεν αντέχεται αυτό το πράγμα με το Ελληνικό ποδόσφαιρο για μένα.Όποιος είναι ικανοποιημένος συνεχίζει και το παρακολουθεί.


    Προς το παρόν magako κάποιοι είναι έτοιμοι να πανηγυρίσουν το 13 στα 15 πρωταθλήματα, και είναι πολλοί αυτοί.
    Εγώ πάντως έχω μια μικρή ελπίδα ότι αυτή τη φορά κάτι μπορεί να γίνει.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 12 Μαρ 2011, 07:26

    Η Καβάλα είχε σχετικά πάντα ομάδα επειδή υπήρχε στήριξη και πειθαρχία βασικά σε ομάδες που παρακολουθώ περισσότερο στη Β εθνική.Σε όλες τις μεγάλες ομάδες ακούς προέδρους και διαιτητές να πρωταγωνιστούν στους Καβαλιώτες τίποτα....γιαυτό και είναι εκεί που είναι και δίκαια.Κι ο Παναιτωλικός Α..στη νέα σεζόν...ελπίζω
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Δευ 18 Απρ 2011, 06:45

    Κάποιος να τον μαζέψει!!!

    Superleague - Σελίδα 6 Mpeos

    Ούτε ιερό, ούτε όσιο έχει τελικά ο μεγαλομέτοχος του Ολυμπιακού Βόλου Αχιλλέας Μπέος, ο οποίος ξεσπάθωσε κατά του Παναθηναϊκου μιλώντας πολύ άσχημα σε παίκτες και παράγοντες μετά το τέλος της αναμέτρησης των «πρασίνων» με την θεσσαλική ομάδα.

    Συγκεκριμένα ξεστόμισε βαριές εκφράσεις ενώ άρχισε να απειλεί τους πάντες στο «τριφύλλι» ενόψει και των πλέι όφ.

    « Είστε φλώροι, για αυτό σας γ….σα!! Είστε απατεώνες. Σας γ…σα και θα σας ξαναγ….σω στα πλέι όφ. Εγώ θα βγω ChampionsLeague. Είστε φλώροι και υπάλληλοι», είπε ο Αχιλλέας Μπέος, που πρέπει σίγουρα να τιμωρηθεί, καθώς συνεχίζει αδιάκοπα να προσβάλλει το ποδόσφαιρο της χώρας με αυτά που κάνει και πράττει.

    sportygossip.com
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Δευ 18 Απρ 2011, 07:21

    Κάποιοι στο Βόλο Περηφανεύονται για τον πρόεδρο που έχουν και έχουν φτάσει στο σημείο(καθοδηγούμενοι από αυτόν) να κάνουν μέχρι και ήχους ζώων. ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

    Για μένα "άνθρωποι" που μιμούντε ζώα υπό την καθοδήγηση μπράβων δεν έχουν θέση στο ποδόσφαιρο και αργά η γρήγορα θα πάρουν αυτό που τους αξίζει.

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από magakos Τρι 19 Απρ 2011, 02:22

    Κανείς δεν είναι υπερήφανος για τον Μπέο....Ούτε οι Βολιώτες πιστεύω!
    Ότι ξέρει μπάλα ξέρει και αυτό του το αναγνωρίζουν πολλοί άλλα για τον χαρακτήρα του δεν νομίζω ότι κάποιος σοβαρός άνθρωπος μπορεί να πει κάτι καλό...
    Ο άνθρωπος είναι απλά γραφικός και ανήκει σε "άλλο" κόσμο...
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από thant Τρι 19 Απρ 2011, 08:07

    magakos έγραψε:Κανείς δεν είναι υπερήφανος για τον Μπέο....Ούτε οι Βολιώτες πιστεύω!

    Καλά, άσε με να έχω άλλη άποψη.

    Superleague - Σελίδα 6 Psixara

    Οι Βολιώτες για το συμφέρον τους έχουν κάνει την πόλη τους την ποιο μισητή σε όλη την Ελλάδα. Υπερβολή? Ίσως.
    Είπα, αργά η γρήγορα θα πάρουν αυτό που τους αξίζει.

    Μετά από αυτά που έγραψα ελπίζω να μην έρθουν Ρώσοι και τσετσένοι στο σπίτι μου tongue
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Superleague - Σελίδα 6 Empty Απ: Superleague

    Δημοσίευση από magakos Τρι 19 Απρ 2011, 10:43

    Μην κρίνεις από τους κάποιους "κάφρους" οργανωμένους...Εγώ μίλησα για σοβαρούς ανθρώπους.
    Και δεν μιλώ αποκλειστικά για τους Βολιώτες άλλα για για κάθε συλλόγου.
    Αν δεν υπήρχαν οι σύνδεσμοι το ποδόσφαιρο γενικά θα ήταν πολύ καλύτερο και με σημαντικά λιγότερη βία.
    Δεν είναι μόνο ο Μπέος που προσβάλει το Ελληνικό ποδόσφαιρο...Κάθε παράγοντας πλέον που ασχολείται με το ποδόσφαιρο ανήκει λιγότερο ή περισσότερο στην ίδια κατηγορία με αυτόν.
    Δεν μπορεί ένας σωστός επιχειρηματίας να σταθεί ανάμεσά τους...Εγώ πχ καταλαβαίνω απόλυτα τον κ. Παπά που δεν θέλει να ασχοληθεί ζεστά.
    Σιγά σιγά όλοι αυτό θα κάνουμε...(Εκτός αν είμαστε κόκκινοι tongue )
    Εγώ πάντως το έχω ξαναπεί ότι το σιχάθηκα το Ελληνικό ποδόσφαιρο και δεν μου κάνει αίσθηση πλέον να το παρακολουθώ "ζεστά"

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ 11 Μάης 2024, 09:22