Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

4 απαντήσεις

    ΑΕΚ

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 25 Ιαν 2014, 21:34

    dimitris7 έγραψε:Σε τί να απαντήσω?
    Στο κλάμα?
    Εχετε καταντήσει χειρότερα απο το βάζελο...

    Η κλασική ατάκα κάθε ολυμπιακού όταν ζορίζεται..... Laughing 


    Αν βρεις απάντηση πάντως εδώ θα είμαι και θα περιμένω..... tongue 

    Θυμίστε μου μια ομάδα που να έχει δεχτεί ανάλογη ποινή και μάλιστα σε αγώνα που ΤΕΛΕΙΩΣΕ.Δεν διακόπηκε.Και δεν είναι η μόνη φορά....Και πέρυσι πάλι με αφαίρεση βαθμών τιμωρηθήκαμε.
    Και μετά μου λες ότι βλέπουμε φαντάσματα στο ότι όλοι ασχολούνται με εμάς...
    Μήπως να σου θύμιζα τι ποινή είχε δεχθεί ο ολυμπιακός πριν λίγα χρόνια σε αγώνα που διακόπηκε από τα επεισόδια οπαδών του? (Πανιώνιος-ολυμπιακός) Πέρυσι μήπως στο Βέροια-ΑΡΗΣ...?
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Κυρ 26 Ιαν 2014, 13:13

    Βρες μου ποστ που ζορίστηκα να απαντήσω,και τότε θα έχει βάση αυτό που λές.
    Αν σκεφτείς λίγο ρεαλιστικά και χωρίς παροπίδες,την απάντηση σ αυτό που ρωτάς θα την δώσεις μόνος σου..
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 26 Ιαν 2014, 20:51

    dimitris7 έγραψε:Βρες μου ποστ που ζορίστηκα να απαντήσω,και τότε θα έχει βάση αυτό που λές.
    Αν σκεφτείς λίγο ρεαλιστικά και χωρίς παροπίδες,την απάντηση σ αυτό που ρωτάς θα την δώσεις μόνος σου..


    Παρωπίδες.....?  Laughing 
    Φίλε μου εγώ μιλώ με στοιχεία.....Οκ εσύ που δεν έχεις παρωπίδες δώσε μου μια απάντηση γιατί εγώ δεν μπορώ να βρω.... tongue 
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 27 Ιαν 2014, 14:14

    Και τα στοιχεία σου ποιά είναι?

    Οτι έκαψες το ΟΑΚΑ τουλάχιστον 10 φορές,αλλά και άλλα γήπεδα και τιμωρήθηκες λές και έκαψες κανα κάδο σκουπιδιών?
    Οτι όπου πάς κλειδαμπαρώνονται όλοι,λές και θα περάσει ο τυφώνας κατρινα?
    Οτι έπεσες στη Γ επειδή το ήθελε ο Μαρινάκης?
    Οτι την τελευταία πριν πέσεις είχες ομάδα που απαγορέυεται να παίζει ούτε Δ.
    Οτι μάμησες το ελληνικό δημόσιο με τουλάχιστον 100 εκ σε ευρώ?
    Πού πήγαν αυτά τα λεφτά που θα έχτιζες τώρα την αγια σοφιά?Παραγράφτηκαν?Γιατί? γιατί πληρώνουμε τώρα?
    Αυτά τα λίγα προς το παρόν.

    Εγω ότι ρώτησες απάντησα γιατί εσύ ρωτάς,τώρα ρωτάω εγώ σε λίγα και περιμένω απαντήσεις....τις ξέρω ήδη αλλα για τα τυπικά λέμε.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Δευ 27 Ιαν 2014, 20:36

    Χαχαχαχαχαχαχ......Α ρε Δημήτρη όλοι οι ολυμπιακοί ίδιοι... Laughing 

    Όσες φορές έκαψα το ΟΑΚΑ όπως λες τιμωρήθηκα παραδειγματικά. Δεν είμαι ο μόνος όμως. όλες οι ομάδες κάνουν επεισόδια, απλά ο νόμος εφαρμόζεται επιλεκτικά.

    Το δεύτερο το βρίσκω γενικό κακό όλων τον μεγάλων ομάδων στην Ελλάδα.Κάφρους έχουν όλες οι ομάδες.

    Το ότι έπεσα Γ όχι ότι δεν το ήθελε ο χοντρός άλλα βασικά ήταν απόφαση εκ των έσω της ΑΕΚ που πάρθηκε μέσα στην σαιζόν.

    Υπήρχαν και χειρότερες ομάδες που ξαφνικά γίνανε.....Μπαρτσελώνες.

    Μιλάς εσύ για φέσομα δημόσιου χρήματος....? Βγάλε την σκούφια σου και βάρα με.Εγώ τουλάχιστον το πληρώνω παίζοντας στη Γ'

    Η εταιρία ΠΑΕ ΑΕΚ πτώχευσε όπως πτωχεύουν τόσες εταιρίες καθημερινά....Τι δεν καταλαβαίνεις? Τα λεφτά για την Αγια σοφιά τα βάζουν επενδυτές, ο κόσμος και η νομαρχία Αττικής.


    Εγώ επιμένω όμως και θα ησυχάσω μόνο όταν μου δώσεις μια ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ απάντηση....:
    Θυμίστε μου μια ομάδα που να έχει δεχτεί ανάλογη ποινή και μάλιστα σε αγώνα που ΤΕΛΕΙΩΣΕ.Δεν διακόπηκε.Και δεν είναι η μόνη φορά....Και πέρυσι πάλι με αφαίρεση βαθμών τιμωρηθήκαμε.

    Μήπως να σου θύμιζα τι ποινή είχε δεχθεί ο ολυμπιακός πριν λίγα χρόνια σε αγώνα που διακόπηκε από τα επεισόδια οπαδών του? (Πανιώνιος-ολυμπιακός) Πέρυσι μήπως στο Βέροια-ΑΡΗΣ...?
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 28 Ιαν 2014, 12:39

    Μάκη η μιλάμε η τον βγάζουμε έξω και τον παίζουμε.
    Σταματάει η κουβέντα εδώ,και σου προτείνω να πας σε κίτρινα φορουμ αν δεν είσαι,γιατί εκεί σίγουρα θα βρείς λύση.
    Μεταξύ σας τα βρίσκεται και τα λύνετε όλα... Laughing

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Τετ 29 Ιαν 2014, 04:16

    Μπα...πουθενά δεν γράφω φίλε.... Όσο και να μην το πιστεύεις ούτε κολλημένος είμαι ούτε ασχολούμαι σε αθλητικές συζητήσεις στο ίντερνετ.Αν δεν ήθελα να σε πειράζω και λίγο ούτε εδώ θα έγραφα.
    Απάντηση επι της ουσίας όμως δεν πείρα και ούτε θα πάρω όπως φαίνεται.... tongue
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Τετ 29 Ιαν 2014, 13:19

    magakos έγραψε:Όσο και να μην το πιστεύεις ούτε κολλημένος είμαι

    Ποιός είπε τέτοια λέξη? Laughing 

    Τώρα που το λές αρχίζεις και με προβλήματίζεις σοβαρά,γιατί ποτέ δεν είπες όπως όλοι οι άλλοι την μαγική λέξη <<ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ>>...η την είπες? Laughing 

    Τι απάντηση να σου δώσω ρε Μάκη,αφού αν ξαναδιαβάσεις τι έγραψες παραπάνω τα απαντάς όλα μόνος σου.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 01 Φεβ 2014, 10:03

    Αφού τα απαντάω όλα μόνος μου τότε μη μας την λέτε ότι βλέπουμε φαντάσματα και όλο κλαιγόμαστε..... tongue 
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 01 Φεβ 2014, 12:15

    Αστο δε σε παίρνει,απο κλάμα άλλο τίποτα..ξεπεράσατε και το βάζελο.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 27 Φεβ 2014, 14:21

    http://www.sportdog.gr/article/218389/teleionoyn-stefens-dellas-poioi-analambanoyn

    Ας υποθέσουμε οτι έρχετε αυτός ο πανμέγιστος τεχνικός.

    Περιμένω σχόλιο...
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Παρ 28 Φεβ 2014, 10:01

    Δεν μπορώ να βασιστώ σε ένα άρθρο για το ότι φεύγει ο Δέλλας αν και εμένα έπρεπε ήδη να έχει αντικατασταθεί....Για να μην πω ότι δεν έπρεπε να ξεκινήσει καν στο τιμόνι της ομάδας την συγκεκριμένη χρονική περίοδο.Εντελώς άπειρος τεχνικός και χωρίς παραστάσεις.

    Πάμε στον Τσιώλη τώρα....Εμένα ο Τσιώλης σε γενικές γραμμές μου αρέσει σαν προπονητής.Οι 2 ενστάσεις που έχω είναι το αν θα μπορέσει να σταθεί στις απαιτήσεις και στο βάρος που έχει το όνομα της ΑΕΚ μιας και στο πέρασμα του από τον ΑΡΗ δεν κατάφερε κάτι ιδιαίτερο...
    Η δεύτερη ένσταση μου για τον συγκεκριμένο προπονητή είναι ότι φαίνεται να είναι μέρος του συστήματος....Δεν τον εμπιστεύομαι ως βράχο ηθικής στην δουλειά του.
    Θα δείξει.....Εγώ πάντως θα προτιμούσα ξένο τεχνικό....Νέο με παραστάσεις και σχετικό βιογραφικό.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 28 Φεβ 2014, 13:02

    Πρέπει να είσαι απο του λίγους οπαδούς της ΑΕΚ που μιλάνε έτσι,γιατί οι περισσότεροι κάνουν εμετό και μόνο που ακούνε το όνομα τσιώλης.
    Πάντως επισήμανες κάτι πολύ Βασικό,<<Η δεύτερη ένσταση μου για τον συγκεκριμένο προπονητή είναι ότι φαίνεται να είναι μέρος του συστήματος....Δεν τον εμπιστεύομαι ως βράχο ηθικής στην δουλειά του.>>

    Ο άνθρωπος είναι ο ορισμός της διαπλοκής της απάτης και της φουστιάς,κανένας δεν βρέθηκε πλήν πληρωμένων ΑΡΔ να πει καλή κουβέντα γιαυτόν.

    Ολα αυτά πιστέυω είναι ράδιο αρβύλα,τα ίδια γράφονταν απο τον συγκεκριμένο σπορτντογκ πριν μήνες οτι έρχεται στον παναιτωλικό και άλλες παπαριές, μέχρι που τον έκανε ρεζίλι ο Κωστούλας στο ράδιο της νοβα και τελείωσε η ιστορία.

    Αρχή και τέλος στην ΑΕΚ αγωνιστικά είναι ο Ντούσκο,αυτός κάνει κουμάντο για τα πάντα στην ομάδα,και νομίζω δεν τον έχει σε μεγάλη εκτίμηση.Αλλωστε το είπε και ο Μελισσανίδης το καλοκαίρι γενικός διευθυντής στην ΑΕΚ είναι απο δεξιά μου ο Ντούσκο.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Τετ 23 Απρ 2014, 20:59

    Η μεταγραφή του Μπακάκη στη ΑΕΚ έγινε εδώ και μια βδομάδα αν δεν κάνω λάθος,παρόλαυτα κάποιοι συνεχίζουν να λένε για κακούς χειρισμούς του Μαρινάκη κ.λ.π

    Την αλήθεια δεν την ξέρει ούτε θα την μάθει κανένας.

    Εχασε παιχταρά και πόντους μαζί.Και δε ξέρω γω απο γάτες και τίγρηδες.

    Τίποτα άλλο.....
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 03 Μάης 2014, 12:56

    Τα απονερα απο την μεταγραφη μπακακη ειναι οτι στον ολυμπιακο δεν θέλουν να βλεπουν τον ατζεντη του παιχτη κιμωνα κοκορογιαννη, καθώς θεωρουν οτι τους "πουλησε"στην υποθεση του Μιχαλη Μπακακη, ο οποιος κατεληξε στην ΑΕΚ, αν και ηταν μια από τις επιλογές του Ολυμπιακου την ιδια στιγμη ο Κοκορογιαννης διαδιδει οτι δεν ευθυνεται αυτος για την αλλαγη κατευθυνσης της μεταγραφής του μπακακη αλλα κατηγορει τον γεν.διευθυντη του γαυρου Γιάννη Βρέντζο οτι δεν κινηθηκε εγκαιρα αφου περιμενε να πεσει η τιμη του,ενω τωρα ο Κοκορογιαννης φερεται ετοιμος να μπει σε ακομη μια κοντρα με τον Ολυμπιακο υποστηριζοντας οτι εφοσον ο Ανδρέας Τάτος μεινει ελευθερος από τους ερυθρολευκους οπως πιεζει τελευταιο καιρο τοτε αυτοματως θα υπογραψει στον ΠΑΟ,στην τελικη φαινεται οτι ο μιχαλακης γλιτωσε απο το συγχρονο σκλαβοπαζαρο της πατεντας των δανεικων.

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Δευ 05 Μάης 2014, 11:59

    Εγώ το έχω ξαναπεί....Δεν θα "παίζει" μόνος του πλέον ο ολυμπιακός στις ντόπιες μεταγραφές.Και δεν το λέω μόνο λόγο της οικονομικής δύναμης που πλέον έχει η ΑΕΚ...
    Οι εποχές που είχαμε προέδρους "λουκουμάδες" έχουν περάσει...
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 06 Μάης 2014, 12:12

    Ο Ολυμπιακός έχει αρχίσει και χάνει το ενδιαφέρον των καλών ελλήνων παιχτών τα τελευταία χρόνια.Παράδειγμα ο Μπακάκης που ενώ όλοι τον θεωρούσαμε απο τον γενάρη πάιχτη του Ολυμπιακού,πήγε στην ΑΕΚ και μάλιστα με επιθυμία του ίδιου όπως δήλωσε και σεβάστηκε ο Κωστούλας(λέμε τώρα)γιατί είχε συμβόλαιο με τον Παναιτωλικό.Απο τη μία ο χοντρός πάιρνει και δανείζει στα παραρτήματα,κι απ την άλλη οι εκάστοτε "προπονηταράδες" χαλάνε καριέρες παιδιών με φιλοδοξίες.Αυτή είναι μια μεγάλη αλήθεια και δεν αλλάζει.

    Για του προέδρους λουκουμάδες που λές και σας έριξαν στην Γ πάντως ούτε λόγος.Εφαγαν ήπιαν στο τζάμπα και τιμωρία καμία.

    Αυτό το "εργαλείο" ο χατζηχρήστος σε άδεια ήταν πέρισυ,και θα πιάσει δουλεία απο φέτος?
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Τετ 07 Μάης 2014, 20:49

    Ο Χατζηχρήστος τέλος.....Όπως τον ξέραμε τουλάχιστον.
    Δεν τον παίρνει πλέον.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 12 Μάης 2014, 16:16

    Παιδί του ερχόμαστε είναι βρε Μάκη.Οτι ήταν να κάνει το έκανε και με το παραπάνω,στη σύνταξη πρέπει να είναι γιατί οι εποχές άλλαξαν.Επαγγελματίας άνεργος απο τότε που γεννήθηκε και κυκλοφορεί με καγιεν και διαμένει στο θησείο.

    Για φέτος είναι ευκαιρία πάλι (που θα γίνει ούτως η άλλως λόγω ΑΕΚ)όπως πέρισυ 2012-2013 που υπήρχε μεγάλο ενδιαφέρον λόγω ενός ομίλου και δυνατών ομάδων,ο κόσμος να μάθει τι γίνεται στην Β,αρκεί να ξαναγίνει το ίδιο πάλι δλδ ένας όμιλος Βορράς Νότος και μπαράζ.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Πεμ 22 Μάης 2014, 05:37

    Για μένα μεγάλο ρίσκο παίρνει ο Μελισσαν κρατώντας τον Δέλλα στην Β' και εύχομαι να είμαι εγώ λάθος....Δεν το έχει ο άνθρωπος (αυτό δείχνει τουλάχιστον).
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 23 Μάης 2014, 14:29

    Ποιός ερχόμαστε τώρα ρε Μάκη και για πιό ρίσκο μου λές?.Ο Ντούσκο κάνει κουμάντο αγωνιστικά στην ομάδα,αλλά μάλλον δεν πήρες χαμπάρι τίποτα.Μάζεψες όλα τα ταλεντοπαιχτρόνια που κυκλοφοράνε,και κάτσε να δείς ομάδα που θα φτιάξεις στην Β με Δέλλα(λέμε τώρα) προπονητή.Τεσπα
    φέτος στην ουσία θα χτίσεις την ομάδα για Α.

    Καλά εγώ θα στα λέω...

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 25 Μάης 2014, 13:14

    Ο Δέλλας κοουτσάρει την ομάδα καμιά σχέση ο Ντούσαν.... Ο Ντούσαν μαζί με Λύμπε ασχολείται με τον σχεδιασμό και κάθε απόφαση περνά πρώτα από αυτόν άλλα προπονητή δεν μπορείς να τον πεις.
    Δεν πα να έχεις όσα ταλέντα θες.....Αν δεν έχεις κόουτς σωστή ομάδα δεν φτιάχνεις.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 26 Μάης 2014, 14:39

    magakos έγραψε:Ο Δέλλας κοουτσάρει την ομάδα καμιά σχέση ο Ντούσαν.... Ο Ντούσαν μαζί με Λύμπε ασχολείται με τον σχεδιασμό και κάθε απόφαση περνά πρώτα από αυτόν άλλα προπονητή δεν μπορείς να τον πεις.
    Δεν πα να έχεις όσα ταλέντα θες.....Αν δεν έχεις κόουτς σωστή ομάδα δεν φτιάχνεις.

    Κάτσε και θα δείς ποιός θα είναι στην ουσία τεχνικός φέτος και μετά τα λέμε.

    Θέλω να δω αυτή τη Δούρου Περιφεριάρχης Αττικής λέει,τι πίπες θα κάνει για να πάρει τα ίσια της πρίν καταλάβει τι έγινε το γκαβάδι.Ο Σγουρός είχε χρόνια στα σκατά,ήξερε και κρατούσε ισοροπίες με εργολάβους και λαμόγια.Το λέω αυτό,γιατί θα παίξει μπάλα και με τον μελισσανίδη και τότε να μας πει αυτά που λέει θα χτυπήσουμε την διαπλοκή και γελάει ο κόσμος όλος.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από magakos Τρι 27 Μάης 2014, 22:06

    Μη μου λες για αυτήν την ...γιόλα  γιατί μου ανεβαίνει η πίεση  tongue 
    Στην Ελλάδα  μυαλό δεν βάζουμε...Να μην μιλήσω για τα πρόβατα που ψήφισαν Μπέο και Μαρινάκη (Γιατί επί της ουσίας Μώραλης δεν υπάρχει) σε Βόλο και Πειραιά...
    36 δις το νέο ΕΣΠΑ στους Δήμους....Τρελό φαγοπότι θα πέσει.

    Φίλε ο Δέλλας δεν είναι κανένας τυχάρπαστος...Είναι πολύ δυνατή προσωπικότητα για να κάνει την "βιτρίνα" προπονητή...Μόνος του θα την πάει την ομάδα του χρόνου. (για όσο τελικά την πάει)
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΑΕΚ

    Δημοσίευση από dimitris7 Τετ 28 Μάης 2014, 12:20

    Εσύ είπες οτι ο Δέλλας είναι λίγος.Εγώ είπα και λέω πάλι οτι ο Μπάγεβιτς θα είναι δίπλα στον Δέλλα φέτος.Απο μόνος του ο Δέλλας δεν μπορεί να διαχειριστεί το υλικό που έχει στα χέρια του λόγω απειρίας και μόνο.

    Για το άλλο..

    ΑΕΚ - Σελίδα 5 Vg0xlj

    Είναι πολλά τα λεφτά και τα συμφέροντα Μάκηηηη.Οσο για τη Δούρου τα λαμόγια και οι ψευτοεργολάβοι με τις ψευτοτεχνικές εταιρείες,βρήκαν τον ανθρωπό τους.Υπάρχει Δούρου δεν υπάρχει,το ίδιο πράγμα είναι..

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ 19 Μάης 2024, 11:14