Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

4 απαντήσεις

    Παναθηναϊκός

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 31 Οκτ 2010, 12:14

    Αεκάκι Αεκάκι άλλα κάθε χρόνο πικρό καφέ σας κερνάμε.... tongue
    Ε ρε και να'χαμε τα φράγκα σας....
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Κυρ 31 Οκτ 2010, 13:34

    magakos έγραψε:Ε ρε και να'χαμε τα φράγκα σας....


    Τώρα μιλάς σωστά Smile
    Ελπίζω το σημερινό αποτέλεσμα με τα γατάκια να σας προσγείωσε, γιατί κάποιοι είχαν πάρει αέρα.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από magakos Τρι 02 Νοε 2010, 09:32

    thant έγραψε:
    magakos έγραψε:Ε ρε και να'χαμε τα φράγκα σας....


    Τώρα μιλάς σωστά Smile
    Ελπίζω το σημερινό αποτέλεσμα με τα γατάκια να σας προσγείωσε, γιατί κάποιοι είχαν πάρει αέρα.

    ======================
    ======================

    Αεκάκι Αεκάκι άλλα κάθε χρόνο πικρό καφέ σας κερνάμε.... tongue
    Για αυτό δεν σχολίασες κάτι όμως.... Laughing
    Εμείς φίλε thant ξέρουμε ότι με το μπάτζετ που διαθέτουμε δεν είμαστε για τρελά πράγματα...
    Με το μπάτζετ που διαθέτει ο Παναθηναϊκός θα έπρεπε να βγάζει μάτια άλλα αντί αυτού για όσους βλέπουν ποδόσφαιρο αντικειμενικά η ομάδα δυστυχώς δεν βλέπεται...
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 04 Νοε 2010, 05:16

    Μή το λές ομαδάρα έχει απλά δε τραβάει ο μπουμΖΟΝΓΚ.... tongue
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Πεμ 04 Νοε 2010, 05:52

    dimitris7 έγραψε:Μή το λές ομαδάρα έχει απλά δε τραβάει ο μπουμΖΟΝΓΚ.... tongue


    Βρε καλώς τον. Πως από δω? το ξεπέρασες?

    Αυτό δεν ξεπερνιέται με τίποτα Laughing
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 04 Νοε 2010, 08:16

    thant έγραψε:
    dimitris7 έγραψε:Μή το λές ομαδάρα έχει απλά δε τραβάει ο μπουμΖΟΝΓΚ.... tongue


    Βρε καλώς τον. Πως από δω? το ξεπέρασες?

    Αυτό δεν ξεπερνιέται με τίποτα Laughing

    Τι να ξεπεράσω βρε Θανάση?Την κατάντια της SL ενα μήνα πρίν ξέραμε οτι θα χάσει ο γάυρος...
    Εγω προσωπικά έγραψα μέρες πριν στο greekz οτι ο Ολυμπιακός θα χάσει γιατί πρέπει να χάσει,άλλωστε τα είδε ολη η ελλάδα ...
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Πεμ 04 Νοε 2010, 11:48

    dimitris7 έγραψε:
    thant έγραψε:
    dimitris7 έγραψε:Μή το λές ομαδάρα έχει απλά δε τραβάει ο μπουμΖΟΝΓΚ.... tongue


    Βρε καλώς τον. Πως από δω? το ξεπέρασες?

    Αυτό δεν ξεπερνιέται με τίποτα Laughing

    Τι να ξεπεράσω βρε Θανάση?Την κατάντια της SL ενα μήνα πρίν ξέραμε οτι θα χάσει ο γάυρος...
    Εγω προσωπικά έγραψα μέρες πριν στο greekz οτι ο Ολυμπιακός θα χάσει γιατί πρέπει να χάσει,άλλωστε τα είδε ολη η ελλάδα ...



    Τι είδε όλη η Ελλάδα;
    Όταν κερδίζει ο ακατονόμαστος όλα μέλι γάλα, όταν χάνει η κατάντια της SL.

    Το ξέρεις το άλλο που λέει.... Με λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζωTwisted Evil









    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 04 Νοε 2010, 14:26

    Εσύ τι περίμενες να σου πούνε οτι ο Ολυμπιακός θα χάσει για να μη χάσει η SL το ενδιαφέρον αρα και τα πακέτα απο σπόνσορες(πρόσεχε της SL-ΕΠΟ- οχι των ομάδων).Πάντως τα σπορτοραδιόφωνα σχεδόν όλα εμμέσως πλήν σαφώς αυτά έλεγαν μετά και μάλιστα απο σοβαρούς οσοι μείνανε δημοσιογράφους.
    Θυμάσαι που κάνατε γκάλοπ για το νιόμπλια βδομάδες πρίν αν θα βγάλει παρέλαση κ.τ.λ και είμουνα ο μοναδικός που εγραψα οτι θα βγάλει και χριστούγεννα η μήπως κάνω λάθος.Οσο ο Πατεράκος δεν βάλει χέρι στους πίθηκους που έχετε δεν θα κάνετε ποτέ ομάδα...κράτησε το αυτό εκτός αν αμφιβάλεις και σ αυτό τότε δεν ξαναγράφω εδώ γιατί δεν υπάρχει λόγος.
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Πεμ 04 Νοε 2010, 15:02

    dimitris7 έγραψε:Εσύ τι περίμενες να σου πούνε οτι ο Ολυμπιακός θα χάσει για να μη χάσει η SL το ενδιαφέρον αρα και τα πακέτα απο σπόνσορες(πρόσεχε της SL-ΕΠΟ- οχι των ομάδων).Πάντως τα σπορτοραδιόφωνα σχεδόν όλα εμμέσως πλήν σαφώς αυτά έλεγαν μετά και μάλιστα απο σοβαρούς οσοι μείνανε δημοσιογράφους.
    Θυμάσαι που κάνατε γκάλοπ για το νιόμπλια βδομάδες πρίν αν θα βγάλει παρέλαση κ.τ.λ και είμουνα ο μοναδικός που εγραψα οτι θα βγάλει και χριστούγεννα η μήπως κάνω λάθος.Οσο ο Πατεράκος δεν βάλει χέρι στους πίθηκους που έχετε δεν θα κάνετε ποτέ ομάδα...κράτησε το αυτό εκτός αν αμφιβάλεις και σ αυτό τότε δεν ξαναγράφω εδώ γιατί δεν υπάρχει λόγος.




    1. Δεν ξέρω ποιά σπορτοραδιόφωνα ακούς και ποιούς εννοείς σοβαρούς δημοσιογράφους. Εγώ ακούω έρα σπορ.

    2. Μου λες αν θυμάμαι που κάναμε γκάλοπ για το Νιόμπλια. Που κάναμε? δεν ασχολούμαι με τέτοιες λαλακίες.

    3. Δεν περίμενα να ακούσω κάτι διαφορετικό από σένα. Είσαι οπαδός του ολυμπιακού και αυτό τα λέει όλα. ;)
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 04 Νοε 2010, 15:56

    thant έγραψε:
    dimitris7 έγραψε:Εσύ τι περίμενες να σου πούνε οτι ο Ολυμπιακός θα χάσει για να μη χάσει η SL το ενδιαφέρον αρα και τα πακέτα απο σπόνσορες(πρόσεχε της SL-ΕΠΟ- οχι των ομάδων).Πάντως τα σπορτοραδιόφωνα σχεδόν όλα εμμέσως πλήν σαφώς αυτά έλεγαν μετά και μάλιστα απο σοβαρούς οσοι μείνανε δημοσιογράφους.
    Θυμάσαι που κάνατε γκάλοπ για το νιόμπλια βδομάδες πρίν αν θα βγάλει παρέλαση κ.τ.λ και είμουνα ο μοναδικός που εγραψα οτι θα βγάλει και χριστούγεννα η μήπως κάνω λάθος.Οσο ο Πατεράκος δεν βάλει χέρι στους πίθηκους που έχετε δεν θα κάνετε ποτέ ομάδα...κράτησε το αυτό εκτός αν αμφιβάλεις και σ αυτό τότε δεν ξαναγράφω εδώ γιατί δεν υπάρχει λόγος.




    1. Δεν ξέρω ποιά σπορτοραδιόφωνα ακούς και ποιούς εννοείς σοβαρούς δημοσιογράφους. Εγώ ακούω έρα σπορ.

    2. Μου λες αν θυμάμαι που κάναμε γκάλοπ για το Νιόμπλια. Που κάναμε? δεν ασχολούμαι με τέτοιες λαλακίες.

    3. Δεν περίμενα να ακούσω κάτι διαφορετικό από σένα. Είσαι οπαδός του ολυμπιακού και αυτό τα λέει όλα. ;)

    1.Και να συνεχίσεις να ακούς έρα σπορ

    2.Δέν κάναμε,κάνανε κάποιοι στο greekz

    3.Είμαι ναι αλλά λέω και αλήθειες,και δε μπορείς να ακούσεις κάτι διαφορετικό γιατί φοράς μόνιμα πράσσινα γυαλιά..
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 06 Νοε 2010, 22:33

    Βασικά ότι ομάδα και να υποστηρίζει ο καθένας μας θα πρέπει να την βλέπει με καθαρό μυαλό...Εγώ πχ βλέπω ξεκάθαρα ότι με το διοικητικό πρόβλημα που έχει η ΑΕΚ δεν μπορεί να κυνηγήσει τίτλο και όχι μόνο φέτος...
    Ο ΠΑΟ μπορεί να μην έχει οικονομικά προβλήματα άλλα δεν πείθει αγωνιστικά όπως δεν με έπεισε και πέρυσι και ας πήρε το πρωτάθλημα...
    Επίσης θα πρέπει να είσαι τυφλός για να μην έχεις δει ότι τα τελευταία 15 χρόνια ο ΟΣΦΠ έχει κάνει όργια με διαιτησίες και ΈΠΟ κερδίζοντας κάποια από τα πρωταθλήματα με το έτσι θέλω...
    Φέτος όσο και να μην μας αρέσει πάντως δείχνει να είναι σε καλύτερη κατάσταση από όλους αγωνιστικά.
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Κυρ 07 Νοε 2010, 03:34

    magakos έγραψε:Βασικά ότι ομάδα και να υποστηρίζει ο καθένας μας θα πρέπει να την βλέπει με καθαρό μυαλό...Εγώ πχ βλέπω ξεκάθαρα ότι με το διοικητικό πρόβλημα που έχει η ΑΕΚ δεν μπορεί να κυνηγήσει τίτλο και όχι μόνο φέτος...
    Ο ΠΑΟ μπορεί να μην έχει οικονομικά προβλήματα άλλα δεν πείθει αγωνιστικά όπως δεν με έπεισε και πέρυσι και ας πήρε το πρωτάθλημα...
    Επίσης θα πρέπει να είσαι τυφλός για να μην έχεις δει ότι τα τελευταία 15 χρόνια ο ΟΣΦΠ έχει κάνει όργια με διαιτησίες και ΈΠΟ κερδίζοντας κάποια από τα πρωταθλήματα με το έτσι θέλω...
    Φέτος όσο και να μην μας αρέσει πάντως δείχνει να είναι σε καλύτερη κατάσταση από όλους αγωνιστικά.


    Φίλε magako θα συμφωνήσω σε όλα όσα είπες παραπάνω και θα ήθελα να συμπληρώσω περί καθαρού μυαλού ότι ο οπαδός του ολυμπιακού είναι κάτι διαφορετικό από τους υπόλοιπους οπαδούς.
    Το μυαλό τους είναι ότι πει ο Κόκκαλης ότι πει ο Μαρινάκης ότι πει ο πρωταθλητής και ο γαύρος.



    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Κυρ 07 Νοε 2010, 04:08

    dimitris7 έγραψε:
    3.Είμαι ναι αλλά λέω και αλήθειες,και δε μπορείς να ακούσεις κάτι διαφορετικό γιατί φοράς μόνιμα πράσσινα γυαλιά..


    Λέω να το "τραβήξω" λίγο παραπάνω tongue

    Δημήτρη αν θέλεις μπορώ να σου δανείσω τα πράσινα γυαλιά μου για να βλέπεις τα πράματα λίγο πιο σωστά, αλλά με απόψεις του στιλ εγώ λέω και αλήθειες, το μόνο που καταφέρνεις είναι να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.

    Αυτά λέει και ο πρωταθλητής ΑΛΗΘΕΙΕΣ Very Happy
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Η μεγάλη των «κλεφτών» σχολή!

    Δημοσίευση από thant Σαβ 11 Δεκ 2010, 06:03

    Η μεγάλη των «κλεφτών» σχολή!

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 731734

    Μια εικόνα, λένε, ισούται με χίλιες λέξεις. Η συγκεκριμένη εικόνα πάντως ισούται με... άπειρα πέτσινα πέναλτι, με κόκκινες κάρτες που δεν δόθηκαν ποτέ, με πρωτάθλημα που κατακτήθηκε στα χαρτιά, με κούπες που κλάπηκαν με τον πιο αισχρό και δόλιο τρόπο.

    Από πού να αρχίσεις και πού να τελειώσεις από τη φωτογραφία με τους δήθεν all star; Με αυτούς μέσα δεν θα έπρεπε να είναι φιλικό κατά της φτώχειας, αλλά φιλικό κατά των κλεφτών.

    Πρώτος από αριστερά, ο ένας, ο μοναδικός, ο ανεπανάληπτος βουτηχτής. Ο μεγαλύτερος θεατρίνος που έχει αναδείξει ποτέ το ελληνικό ποδόσφαιρο. Το αγαπημένο παιδί των media, Στέλιος Γιαννακόπουλος. «Κλειδωμένο» παραμένει στο στοίχημα το πότε δεν θα μιλήσει σε δημοσιογράφο. Ο ορισμός της γλάστρας.

    Δίπλα του ο άνθρωπος που τα... πρόβατα του Πειραιά έβαλαν στη Βουλή για να λύσει τα προβλήματα του ελληνικού λαού. Ο άνθρωπος που έκανε επιστήμη τα δολοφονικά μαρκαρίσματα (πάντα ατιμώρητος) και πάντως ως... διά μαγείας ήταν βασικός στην ομάδα του λιμανιού, όσα στόπερ και αν έπαιρναν κάθε καλοκαίρι.

    Είπαμε. Από πού να αρχίσεις και πού να τελειώσεις. Να και ο Τζόρτζεβιτς. Ο μεγαλύτερος «κλεπταποδόχος». Ακόμη και σήμερα να τον ρωτήσεις, αποκλείεται να θυμάται πόσα πέναλτι εκτέλεσε. Έχει χάσει το μέτρημα. Καριέρα έκανε από την άσπρη βούλα και σήκωνε τις κλεμμένες κούπες στο τέλος.

    Όλοι αυτοί, μαζί με τους Βαλβέρδε, Κοβάσεβιτς, Αμανατίδη, Νινιάδη, Γεωργάτο, Αλεξανδρή θα παίξουν την Τρίτη στο Καραϊσκάκη κατά της φτώχειας. Όντως, μεγάλη ευκαιρία. Η μεγάλη των «κλεφτών» σχολή θα πρωταγωνιστήσει ξανά.

    Το ζήτημα είναι βέβαια να μην τους αφήσουν μόνους. Να έχουν από κοντά τους Παπουτσέληδες, τους Τεβεκέληδες, τους Σπάθες και όλους αυτούς που επί χρόνια δημιούργησαν την πιο μαύρη περίοδο στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου!

    leoforos.gr
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 11 Δεκ 2010, 06:26

    Θάνο πιστέυω οτι άλλη γνωμη θα έχεις προσωπικά για το παραπάνω ποστ που μετέφερες απο ενα σιτε.Αν θεωρεί και υπονοεί ενα πράσσινο σιτε αυτούς τους παίχτες άμπαλους και θύματα μιας συνομοσίας,τότε σ'αυτό το μαγαζί που λέγετε Ελληνικό Ποδόσφαιρο θα πρέπει να κατεβάσουμε τα ρολλά....

    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Σαβ 11 Δεκ 2010, 07:16

    Ας τα κατεβάσουμε λοιπόν
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 11 Δεκ 2010, 09:21

    Αν τα κατεβάσουμε το μαγαζί θα κλείσει και θα μείνει ο κόσμος πεινασμένος....προτείνεις κάτι?
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 20 Δεκ 2010, 12:58

    Φίλε Θάνο Δέν άκουσα πρόταση τεσπα..τουλάχιστον πέσμου πως παίζει η ομάδα σου,πως αμύνεται,πως επιτίθεται πως παίζει γενικά.....π.χ θα σου πω πως παίζει ο Ολυμπιακός Βόλου που έγραψα και στο μενεα

    Ο τζιώλης και νομίζω οτι πίσω κρύβεται κι ο μπέος ο οπόιος οπως σου ξανάπα ξέρει απο ποδόσφιαρο(στο πανιώνιο τον προπονητή τον είχε επειδή είχε πτυχίο)παίζει όπως έπαιζε ο μπάγεβιτς επι ολυμπιακού.Κοίτα πως κινήται η ομάδα οταν αμύνεται και πως οταν επιτιθεται.Οταν αμύνεται οι 2 ακραίοι μέσοι γυρίζουν και στην ουσία γίνονται ακρραίοι αμυντικοί ενώ τα αμυντικά χαφ στην ουσία βοηθάνε τα στόπερ.Οταν επιτίθεται το αμυντικό χαφ γίνεται μέσος και οι γρήγοροι ακραίοι μέσοι που έχει τους βοηθάνε γιαυτό κια η ομάδα δεν "πνίγεται".Ενοείται οτι οι κυνηγοί οταν αμύνεται η ομάδα πρεσάρουν απο ψηλά κι οταν επιτίθεται ζητάνε την μπάλα απο έξω.Για να γίνουν ολα αυτά θα πρέπει να έχεις γρήγορους και τεχνίτες....Αν δε σουκλεβαν 2-3 βαθμούς θα ησουν αρκετά ψηλά ακόμη.Και κάτι άλλο ο τζιώλης μπέος εμφύσησε στην ομάδα τον πρωταθλητισμό...πολύ βασικό αυτό.

    Προσπαθήστε να βλέπετε ένα αγώνα με βάση την κίνηση και απόδοση των παιχτών κι όχι 2 ομάδες που κλωτσάνε ενα τόπι πάνω κάτω,εστω κι αν δεν ξέρετε πολλά απο ποδόσφαιρο.Να σου πω και κάτι βασικότατο παίζω ποδόσφαιρο σε ερασιτεχνικό σωματείο(και παιχνίδια παλαιότερα στα τσικό του Παναιτωλικού) και έμαθα να βλέπω άλλιως ένα αγώνα σε σχέση με άλλους γιατί υπήρχαν ανθρωποι καθηγητές φυσικής αγωγής με αντικείμενο και πτυχίο το ποδόσφαιρο που σε μαθαίνουν κίνηση και τεχνική ομάδας.

    Θα σου απαντήσω απορία που έχεις απο το greekz η italianz όπως μου είπε ειρωνικά κάποιος οτι είμαι πρώτα απο όλα ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ και μετά γάυρος γιατί το ίδιο είμαι και nerazzurri ελπίζω να σε κάλυψα.Η θύρα 7 οπως είναι τώρα είναι μια απόλαυση μπορείς να πάρεις τους φίλους σου και να πας να απολάυσεις ενα αγώνα.
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Δευ 20 Δεκ 2010, 13:16

    dimitris7 έγραψε:Φίλε Θάνο Δέν άκουσα πρόταση τεσπα..τουλάχιστον πέσμου πως παίζει η ομάδα σου,πως αμύνεται,πως επιτίθεται πως παίζει γενικά.....π.χ θα σου πω πως παίζει ο Ολυμπιακός Βόλου που έγραψα και στο μενεα

    Ο τζιώλης και νομίζω οτι πίσω κρύβεται κι ο μπέος ο οπόιος οπως σου ξανάπα ξέρει απο ποδόσφιαρο(στο πανιώνιο τον προπονητή τον είχε επειδή είχε πτυχίο)παίζει όπως έπαιζε ο μπάγεβιτς επι ολυμπιακού.Κοίτα πως κινήται η ομάδα οταν αμύνεται και πως οταν επιτιθεται.Οταν αμύνεται οι 2 ακραίοι μέσοι γυρίζουν και στην ουσία γίνονται ακρραίοι αμυντικοί ενώ τα αμυντικά χαφ στην ουσία βοηθάνε τα στόπερ.Οταν επιτίθεται το αμυντικό χαφ γίνεται μέσος και οι γρήγοροι ακραίοι μέσοι που έχει τους βοηθάνε γιαυτό κια η ομάδα δεν "πνίγεται".Ενοείται οτι οι κυνηγοί οταν αμύνεται η ομάδα πρεσάρουν απο ψηλά κι οταν επιτίθεται ζητάνε την μπάλα απο έξω.Για να γίνουν ολα αυτά θα πρέπει να έχεις γρήγορους και τεχνίτες....Αν δε σουκλεβαν 2-3 βαθμούς θα ησουν αρκετά ψηλά ακόμη.Και κάτι άλλο ο τζιώλης μπέος εμφύσησε στην ομάδα τον πρωταθλητισμό...πολύ βασικό αυτό.

    Προσπαθήστε να βλέπετε ένα αγώνα με βάση την κίνηση και απόδοση των παιχτών κι όχι 2 ομάδες που κλωτσάνε ενα τόπι πάνω κάτω,εστω κι αν δεν ξέρετε πολλά απο ποδόσφαιρο.Να σου πω και κάτι βασικότατο παίζω ποδόσφαιρο σε ερασιτεχνικό σωματείο(και παιχνίδια παλαιότερα στα τσικό του Παναιτωλικού) και έμαθα να βλέπω άλλιως ένα αγώνα σε σχέση με άλλους γιατί υπήρχαν ανθρωποι καθηγητές φυσικής αγωγής με αντικείμενο και πτυχίο το ποδόσφαιρο που σε μαθαίνουν κίνηση και τεχνική ομάδας.

    Θα σου απαντήσω απορία που έχεις απο το greekz η italianz όπως μου είπε ειρωνικά κάποιος οτι είμαι πρώτα απο όλα ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ και μετά γάυρος γιατί το ίδιο είμαι και nerazzurri ελπίζω να σε κάλυψα.Η θύρα 7 οπως είναι τώρα είναι μια απόλαυση μπορείς να πάρεις τους φίλους σου και να πας να απολάυσεις ενα αγώνα.


    Καλές γιορτές Smile
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 03 Ιαν 2011, 05:58

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Image1111
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 03 Ιαν 2011, 06:04

    ΕΘΝΙΚΗ ΕΟΡΤΗ ΚΑΙ ΑΡΓΙΑ ΚΙΟΛΑΣ.....δε μπορώ να γελάσω άλλο...
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Δευ 03 Ιαν 2011, 09:44


    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Confused012
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 04 Ιαν 2011, 04:28

    Τί ??? δεν είσαι Πρωταθλητής?Δέν έχεις τη καλύτερη ομάδα?Δε θα το ξαναπάρεις?

    Απλά πράγματα λέμε...

    Α και Πρέσβης στην ευρώπη το ξέχασα.... Laughing
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από thant Τρι 04 Ιαν 2011, 06:56

    dimitris7 έγραψε:Τί ??? δεν είσαι Πρωταθλητής?Δέν έχεις τη καλύτερη ομάδα?Δε θα το ξαναπάρεις?

    Απλά πράγματα λέμε...

    Α και Πρέσβης στην ευρώπη το ξέχασα.... Laughing


    Εσύ πρέπει να έχεις μεγάλη πίκρα με την πέμπτη θέση και τον αποκλεισμό από τον Αύγουστο. ;)

    Θα έρθει η ώρα που θα τ'ακούσεις. Smile
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Παναθηναϊκός - Σελίδα 2 Empty Απ: Παναθηναϊκός

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 06 Ιαν 2011, 12:04

    Περιμένω.... tongue

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ 19 Μάης 2024, 10:01