Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Ε.Π.Ο

    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 25 Ιαν 2014, 15:27

    Κοινοτικοί οι Σέρβοι στην Ελλάδα


    Ως κοινοτικοί ποδοσφαιριστές θα λογίζονται από εδώ και στο εξής οι Σέρβοι που αγωνίζονται στην Ελλάδα, όπως ανακοίνωσε η ΕΠΟ.

    Αλλαγή στον χάρτη του ελληνικού ποδοσφαίρου αποφάσισε να κάνει η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία. Συγκεκριμένα, η Επιτροπή Ιδιότητας Μεταγραφών αποφάσισε οι Σέρβοι παίκτες που αγωνίζονται στην Ελλάδα από εδώ και στο εξής να λογίζονται ως κοινοτικοί και όχι ως ξένοι. Η εν λόγω απόφαση πάρθηκε, έπειτα από αίτημα που έκανε ο Λεβαδειακός για τον Βλάνταν Μιλοσάβλιεβ.

    Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΠΟ

    Από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία ανακοινώνεται ότι η Επιτροπή Ιδιότητας Μετεγγραφών, μετά από αίτημα της ΠΑΕ Λεβαδειακός και του αλλοδαπού ποδοσφαιριστή Βλάνταν Μιλοσάβλιεβ, αποφάσισε ομόφωνα (αρ. απόφασης 798/2014) ότι ο αιτών υπήκοος της Δημοκρατίας της Σερβίας, επαγγελματίας ποδοσφαιριστής, αναγνωρίζεται εξομοιούμενος με «κοινοτικό» ποδοσφαιριστή, με κάθε κατά νόμο και κανονισμό συνεπαγόμενο δικαίωμα, αναγνωριζόμενο ομοίως στο πρόσωπό του.

    Αυτό σημαίνει ότι εφεξής οι επαγγελματίες ποδοσφαιριστές υπήκοοι και κάτοχοι των απαιτούμενων επισήμων εγγράφων της Δημοκρατίας της Σερβίας θα λογίζονται για όλους τους επαγγελματικούς συλλόγους ως κοινοτικοί ποδοσφαιριστές.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 25 Ιαν 2014, 21:36

    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 28 Ιαν 2014, 13:13

    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 04 Φεβ 2014, 16:26

    Απόφαση Διαιτητικού Δικαστηρίου
    Τρίτη, 04 Φεβρουαρίου 2014 04:54

    Το Διαιτητικό Δικαστήριο της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας επικύρωσε σύμφωνα με το άρθρο 38 του Δικονομικού Κανονισμού της ΕΕΟΔ/ΕΠΟ το πρακτικό συμβιβασμού μεταξύ της Super League και της Football League σχετικά με τον αριθμό των συλλόγων που θα υποβιβαστούν από την πρώτη στη δεύτερη κατηγορία, αλλά και αυτών που θα προβιβαστούν από τη δεύτερη στην πρώτη επαγγελματική κατηγορία, για την περίοδο 2013-2014.

    Μεταξύ άλλων στο πρακτικό συμβιβασμού αναφέρεται:

    «Με το πέρας της αγωνιστικής περιόδου 2013-14 θα υποβιβαστούν από τη Super League στη Football League οι δύο τελευταίες ομάδες (17η και 18η) της βαθμολογικής κατάταξης κανονικής περιόδου του Πρωταθλήματος Ανδρών Super League ΟΠΑΠ και αντίστοιχα θα προβιβαστούν από τη Football League στη Super League οι δύο (2) πρώτες ομάδες της Football League ως αυτές θα προκύψουν από τους αγώνες κατάταξης (playoff) που προβλέπονται στην οικεία προκήρυξη της Football League και σύμφωνα με όσα εκεί προβλέπονται.

    Ταυτόχρονα με το πέρας της αγωνιστικής περιόδου 2013-14 (τόσο της Super League όσο και της Football League) θα διεξαχθεί ειδικός αγώνας κατάταξης (μπαράζ) μεταξύ αφενός της ομάδας της Super League που θα καταλάβει την 16η θέση της βαθμολογικής κατάταξης κανονικής περιόδου του Πρωταθλήματος Ανδρών Super League ΟΠΑΠ και αφετέρου της ομάδας της Football League που θα καταλάβει την 3η θέση της βαθμολογικής κατάταξης του Πρωταθλήματος Ανδρών Football League ΟΠΑΠ μετά τη διεξαγωγή αγώνων κατάταξης playoff σύμφωνα με την οικεία προκήρυξη της τελευταίας. Ο νικητής του εν λόγω αγώνα (ο οποίος θα προκύψει κατά το άρθρο 20 παρ. 9, 10, 11, 12 και 13 του ΚΑΠ) θα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Super League ΟΠΑΠ 2014-15 ενώ ο ηττηθείς στο πρωτάθλημα Football League ΟΠΑΠ 2014-15.

    Ο ως άνω αγώνας κατάταξης (μπαράζ) θα διεξαχθεί στο Ολυμπιακό Στάδιο Αθηνών (Ο.Α.Κ.Α.) ή αν και οι 2 ομάδες δεν έχουν έδρα στο νομό Αττικής σε έτερο ουδέτερο γήπεδο που κατά το δυνατό θα απέχει ισομερώς από τις έδρες των δύο ομάδων ή άλλως συμφωνηθεί μεταξύ των δύο μερών».



    www.epo.gr
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 04 Φεβ 2014, 16:29

    Magako τι λέγαμε?

    Πάλι μέσα έπεσα.

    Απορώ ώρες ώρες και γω με τον εαυτό μου...
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Πεμ 06 Φεβ 2014, 12:17

    Άλλη μια ηλίθια κατ εμέ απόφαση της ΕΠΟ.....Το μπαράζ εξυπηρετεί συμφέροντα που όλοι λίγο πολύ καταλαβαίνουμε.Δεν θέλω να το αναλύσω περισσότερο πάντως καθώς δεν με απασχολεί ιδιαίτερα τι θα γίνει φέτος...Να δούμε τι θα ισχύσει για του χρόνου.Μέχρι να έρθει η ώρα δεν εμπιστεύομαι τίποτα.
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από thant Πεμ 06 Φεβ 2014, 14:52

    magakos έγραψε:Να δούμε τι θα ισχύσει για του χρόνου.

    Του χρόνου υπάρχει η σκέψη να μην ανέβει κανένας.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Παρ 07 Φεβ 2014, 07:37

    thant έγραψε:
    magakos έγραψε:Να δούμε τι θα ισχύσει για του χρόνου.

    Του χρόνου υπάρχει η σκέψη να μην ανέβει κανένας.


    Εσύ μπορεί να ειρωνεύεσαι όσο θέλεις.....Εγώ επειδή τόσα χρόνια έχω δει πολλά από την ΕΠΟ την έχω ικανή για ΟΛΑ.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 07 Φεβ 2014, 13:16

    thant έγραψε:Του χρόνου υπάρχει η σκέψη να μην ανέβει κανένας.

    Ναι καλά!Πές του τέτοια παλαβά να αρχίσει πάλι... Laughing 

    Ε.Π.Ο 357ou4x
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από thant Παρ 07 Φεβ 2014, 15:35

    Δεν ειρωνευομαι.. αστειεύομαι. Smile 
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 09 Φεβ 2014, 20:54

    thant έγραψε:Δεν ειρωνευομαι.. αστειεύομαι. Smile 

    Nαι ΟΚ Θανάση εγώ δεν το έθεσα σωστά....Αν και θα μπορούσε να τεθεί κάλλιστα ως ειρωνεία για την ΕΠΟ.  tongue 
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 09 Φεβ 2014, 20:58

    dimitris7 έγραψε:.....

    Ε.Π.Ο 357ou4x

    Σε λίγα χρονάκια εσύ θα είσαι έτσι.....Τότε να σε δω.  Laughing 
    Άσε που ήδη ξεκίνησες σιγά-σιγά το ζέσταμα από τώρα....(Βλέπε δηλώσεις Θεοδωρίδη για διαιτησία)  Laughing 
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 10 Φεβ 2014, 14:02

    Αν μου βρείς μισό ποστ που το έχω κάνει τότε θα έχει βάση αυτό που λές.

    Τί με νοιάζει εμένα τι λέει ο μπαρμπα σάββας και ο κάθε μπαρμπα σάββας.

    Εγω μιλάω με αυτά που βλέπω και ακούω και ανάλογα κρίνω.

    Ο Ολυμπιακός δεν πα να παέι και τοπικό δεν θα κλάψω ΠΟΤΕ.Εμένα 2 ομάδες με ενδιαφέρουν λόγω καταγωγής Ιντερνατσιοναλε και ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.





    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Τρι 11 Φεβ 2014, 06:52

    Όταν λέω "ήδη ξεκίνησες να κλαις" εννοείτε ότι δεν μιλώ για εσένα προσωπικά άλλα για την ομάδα σου...
    Θεωρώ ότι θα έπρεπε να σε νοιάζει......Την ομάδα σου εκπροσωπούν όχι κανέναν γείτονα.
    Ούτε εγώ δεν "κλαίγομαι" που είμαι στην Γ' Με είδες να κλαφτώ? Ίσα ίσα που έχω πει πολλές φορές ότι προτιμώ να μείνω εκεί. Όταν βλέπω συνωμοσίες και αδικίες όμως θα "κλαίγομαι" και ας με λένε και Βροχοπούλου...Την αδικία δεν την μπορώ ούτε στην ζωή ούτε στο ποδόσφαιρο.Ειδικά όταν είναι τόσο κραχτή!!!
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 11 Φεβ 2014, 13:17

    Οταν λές η ομάδα μου εμμέσως πλην σαφώς αναφέρεις και εμένα.

    Οχι δεν με νοιάζει και είμαι απο αυτούς που φωνάζανε στο Καραισκάκη κατά του Μαρινάκη και της ομάδας,και έβγαινε ο κυρ Σάββας απο το μικρόφωνο και έλεγε -Οχι παιδιά μην φωνάζετε κατά της ομάδας μας και τον προεδρό μας και άλλες παπαριές-

    Στο αντιστρέφω εγώ τώρα και σου λέω οτι εσύ μπορεί να μην το έκανες,αλλά το έκαναν και κάνουν οι οπαδοί της ομάδας σου. 

    Μη τα παίρνεις όλα προσωπικά,πλάκα κάνουμε. tongue 









    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 15 Φεβ 2014, 05:53

    dimitris7 έγραψε:Οταν λές η ομάδα μου εμμέσως πλην σαφώς αναφέρεις και εμένα.

    Οχι δεν με νοιάζει και είμαι απο αυτούς που φωνάζανε στο Καραισκάκη κατά του Μαρινάκη και της ομάδας,και έβγαινε ο κυρ Σάββας απο το μικρόφωνο και έλεγε -Οχι παιδιά μην φωνάζετε κατά της ομάδας μας και τον προεδρό μας και άλλες παπαριές-

    Στο αντιστρέφω εγώ τώρα και σου λέω οτι εσύ μπορεί να μην το έκανες,αλλά το έκαναν και κάνουν οι οπαδοί της ομάδας σου.

    Μη τα παίρνεις όλα προσωπικά,πλάκα κάνουμε. tongue









    Εγώ όσους ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ξέρω (και δεν είναι λίγοι) κανένας δεν έχει κλαφτεί που παίζουμε Γ'....Ίσα ίσα που νιώθουμε ανακουφισμένοι που φύγανε τα προηγούμενα καθίκια από την ομάδα και ανέλαβε ο Μελισσανίδης.

    Από την στιγμή που λες ότι έκραζες τον Μαρινάκη κάτι σε ενόχλησε σε κάτι που έκανε, άρα έχεις άλλον ένα λόγο να τον κράξεις για τις ηλίθιες δηλώσεις περί διαιτησίας και όχι να αδιαφορείς.Ο άνθρωπος πάει να βγάλει τυφλή και τρελή όλη την Ελλάδα.

    Α....Συγχαρητήρια για την τρομερή και δίκαιη πρόκριση στο κύπελο με τον Ατρόμητο.  tongue
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 15 Φεβ 2014, 12:59

    Δηλαδή έπρεπε να πέσετε στη Γ' για να γλιτώσετε απο τα καθίκια και να πάρει την ομάδα ο Μελισσανίδης όπως λές?Γιατί εγώ και όλος ο κόσμος το ξέρουμε αλλιώς το έργο.
    θες να μάθεις αν δεν ξέρεις πόσο αγόρασε την ΑΕΚ ο Μελισσανίδης? 768 ευρώ όσο κοστίσε η πράξη στο Πρωτοδικείο αθηνών,και ελπίζω να μην χρειάζεται να σου πω και ποιός την έριξε γιαυτόν τον λόγο.

    Για τον Μαρινάκη στα έχω απαντήσει αρκετές φορές αλλά δεν θέλεις να το καταλάβεις.Τα γιουχαρίσματα ήταν για όλα διαιτησίες ομάδες παίχτες προπονητές τα πάντα,και οχι για τα κιλά του παιδοβούβαλου...

    Στη Β αν γίνει ένας όμιλος και θα έχεις δυνατές ομάδες θα κάνεις τα ίδια και χειρότερα πιστεψέ με,και τότε να δω τι θα λές.Μη μου λές για Β γιατί είμαι ο πλέον ειδικός για να μιλάω  Laughing 
    Πέρισυ ο Παναιτωλικός δυσκολέυτηκε 1000 φορές περισσότερο απότι φέτος στην S.L. που κάνει περίπατο.

    Γιατί τι είδες εσύ με τον Ατρόμητο που δεν το είδαν ούτε οι περιστεριώτες?








    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Τετ 19 Φεβ 2014, 12:33

    dimitris7 έγραψε:Δηλαδή έπρεπε να πέσετε στη Γ' για να γλιτώσετε απο τα καθίκια...

    ....Τα γιουχαρίσματα ήταν για όλα διαιτησίες ομάδες παίχτες προπονητές τα πάντα...

    Στη Β αν γίνει ένας όμιλος και θα έχεις δυνατές ομάδες θα κάνεις τα ίδια και χειρότερα πιστεψέ με,και τότε να δω τι θα λές.Μη μου λές για Β γιατί είμαι ο πλέον ειδικός για να μιλάω  Laughing 


    Έτσι που μας καταντησαν τα "καθίκια" ήταν η μόνη λύση για να απαλλαγούμε από αυτούς...Δεν με απασχολεί το πόσο πήρε την ομάδα ο Μελισσανίδης.Μου αρκεί που την πήρε.Και σίγουρα αυτή η ιστορία δεν θα του στοιχίσει 768 ευρώ.

    Τα γιουχαρίσματα ήταν για όλα όσα είπες εκτός της διαιτησίας....Δεν υπάρχει γαύρος που να παραδέχεται ότι τον βοηθά η διαιτησία. (και μάλιστα σκανδαλωδώς). Επενδύστε, φτιάξτε ομάδα και αφήστε την καραμέλα της διαιτησίας λένε όλοι.

    Δεν θα χρειαστεί να κάνω τίποτα το ιδιαίτερο με το ρόστερ που δείχνει να διαθέτω του χρόνου.....ΑΕΚ είμαι φίλε και έχω τεράστια δυναμική δεν είμαι Βέροια, Σέρρες ή Παναιτωλικός.  Wink 
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 20 Φεβ 2014, 15:17

    Απο "πέτρινα χρόνια" του Ολυμπιακού έχεις ακούσει τίποτα?Τότε δεν υπήρχαν καθίκια?Ο θείος τον έριξε στη Γ για να τον ξαναπάρει καθαρό πλέον?Μήπως επί πασοκ και νδ 2 φορές σου χαρίστηκαν χρέη δις?και άλλη μία τώρα,η δεν τα γνωρίζεις?
    Και για το βάζελο σχεδόν τα ίδια ισχύουν αλλά τον βλέπω 4ο στη βαθμολογία,ΓΙΑΤΙ? ξέρεις τίποτα που δεν ξέρουμε όλοι οι άλλοι?

    Πάρε τα κοράκια σπίτι σου χοντρέ οεοεοε είναι μόνο για την ομάδα και τον προπονητή?

    Με το σημερινό ρόστερ και ομάδα που έχεις αν παίξεις με την βέροια 30 φορές,θα σου παστελώσει 100 τεμάχια για νάχεις και για του χρόνου.

    Και τελευταίο αν θυμάμαι καλά και βαριέμαι να το ψάξω(αν το κάνω θα τα βρώ αλλά τα θυμάμαι),είχα πει πολύ πρίν σε άλλο θρεντ οτι ο Μελισσανίδης θα πάρει την ΑΕΚ και μου έλεγες κάτι περίεργα...τώρα τί έγινε?άλλαξες?

    Αν θέλεις να κάνουμε κουβέντα μίλα σοβαρά,αλλιώς πιστεψέ με βαριέμαι να γράφω.Μιλάω με επιχειρήματα και απαντώ χωρίς να έχεις απαντήσει ούτε ένα.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 23 Φεβ 2014, 08:11

    Όταν είπα ότι δεν μπαίνει ο Μελισσανίδης το εννοούσα....Με τις υπάρχουσες οικονομικές συνθήκες , μαλάκας θα ήταν να πληρώνει τις χοντρομαλακίες των άλλων.Δεν έπεσα έξω.Μπήκε σε μια σχετικά καθαρή ΑΕΚ άρα δεν έλεγα τίποτα "περίεργα"....

    Στα πέτρινα χρόνια" του Ολυμπιακού δεν υπήρχε η σημερινή κρίση ενώ όταν προέκυψε το σκάνδαλο Κοσκωτά φρόντισε η κυβέρνηση της ΝΔ να τον σώσει από το βάρος......Τι λόγο είχε ο θείος (και με τις ευλογίες της κυβέρνησης) να σας ρίξει στην Δ' Εθνική.

    Δεν μίλησα για το σημερινό ρόστερ άλλα για το ρόστερ που διαρρέει ότι θα υπάρχει του χρόνου, οπότε είναι εντελώς άκυρο αυτό που λες. Ίσως να μην το γνωρίζεις άλλα έχουν γίνει ήδη μεταγραφές για του χρόνου. (όσο για την Βέροια ας προσέχει λίγο μην σκίσει κανένα καλσόν....)

    Που μου χαρίστηκαν χρέη και μάλιστα 2 ΦΟΡΕΣ....? Αν εννοείς το άρθρο 44, η ανώνυμη εταιρία ΑΕΚ πάτησε σε έναν ΥΠΑΡΧΩΝ νόμο....Δεν τον δημιούργησε η κυβέρνηση για την ΑΕΚ (όπως σε κάποιον άλλο) ο νόμος απλά υπήρχε. Η δεύτερη φορά πάλι ποια είναι....Κανένα ρεπορτάζ από τον "Γαύρο μήπως διάβασες πάλι....?  Laughing  Laughing  Laughing 
    Για την Πτώχευση δεν μπαίνω στον κόπο να το σχολιάσω καν αν το βλέπεις χάρισμα χρεών.Είπαμε να μιλάμε σοβαρά.

    Πάντα έχω επιχειρήματα και πάντα ξέρω τι γράφω....Τώρα αν κάποιος "δεν θέλει" να τα δει είναι άλλη ιστορία.
    Φίλε αν δεν βλέπεις σοβαρότητα στα λόγια μου τότε όντως μη κουράζεσαι και γράφεις....Προσωπικά δεν παρεξηγώ και ούτε πρόκειται να "μουλαρώσω" για το ποδόσφαιρο.Υπάρχουν πολύ σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθώ από αυτό.Τα πιστεύω μου όμως ούτε τα έκρυψα ούτε θα τα κρύψω ποτέ.

    Αυτά τα ολίγα....Τα υπόλοιπα θα τα νιώσετε σε 2-3 χρόνια.  tongue 
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Κυρ 23 Φεβ 2014, 13:48

    Εγώ δεν είπα οτι δεν ξέρεις τι γράφεις αλλά οτι δεν έχεις επιχειρήματα να με αντικρούσεις,και τα επιχειρήματα σου άλλωστε τα έχω απαντήσει προ πολλού.

    Θέμα παρεξήγησης που το ανακάλυψες πάλι?Στο έχει πει κι ο Θανάσης αυτό,για κοιταξέ το  Laughing 

    Φυσικά και υπάρχουν σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθούμε αλλοίμονο,την πλάκα και τον χαβαλέ μας κάνουμε.

    ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ Laughing Laughing Laughing 
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Τρι 25 Φεβ 2014, 06:30

    Θέμα παρεξήγησης δεν ανακάλυψα....Απλά έκανα ξεκάθαρη την θέση μου επειδή δεν μπορώ να πλέον φανταστώ πως αντιδρά ο καθένας με τα αθλητικά....
    Στο παρελθόν το κόλλημα που είχε με την ομάδα του ένας παλιός Admin εδώ (Saoul) οδήγησε σε μεγάλες εντάσεις και ολική ρήξη στις πολυετείς σχέσεις μας μιας και ότι του λέγαμε το έπαιρνε ως υπονοούμενο για τον ΑΡΗ...Και ξέφευγε και άσχημα. Θεωρώ μέγα μαλακία την παρεξήγηση για αθλητικά θέματα ειδικά πίσω από ένα πληκτρολόγιο οπότε θέλω να είμαι ξεκάθαρος... Wink

    @Για τα επιχειρήματα που λες νομίζω πως απάντησα στο προηγούμενο ποστ....
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 25 Φεβ 2014, 12:46

    Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο αλλά και ούτε και με ενδιαφέρει τι έκανε και τι έλεγε.Γνωριζόμαστε ιντερνετικά απο τον ΜΔΘ και το the 80s collection,σε ξέρω και με ξέρεις,και προσωπικά δε βάζω ποτέ υπεράνω της φιλίας οπαδισμούς και παπαριές.Τώρα αν όλα τα άτομα στο ιντερνετ ήταν σαν εσένα,τότε θα μιλάγαμε για το πλέον υγιές ηλεκτρονικό μέσο στο πλανήτη.
    Στο πείραγμα όμως τσιμπάς κανονικά,και αυτό είναι πολύ θετικό γιατί βρήκα "θύμα" να πειράζω ειδικά τώρα που ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.. Laughing 

    Αλλο τίποτα έχουμε? tongue 
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Ε.Π.Ο Empty Απ: Ε.Π.Ο

    Δημοσίευση από magakos Παρ 28 Φεβ 2014, 09:41

    dimitris7 έγραψε:Γνωριζόμαστε ιντερνετικά απο τον ΜΔΘ και το the 80s collection....

    ιντερνετικά γνωριζόμουν από το 2005 μαζί του και με καθημερινή επαφή...Ποτέ δεν ξέρεις Δημήτρη και ειδικά με τον γραπτό λόγο τι μπορεί να σου προκύψει.
    Εν πάση περιπτώσει μια παρένθεση απλά έκανα...Ας μην το κάνω και μελό.... Laughing tongue 

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 17 Μάης 2024, 01:18