Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα...

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Empty Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα...

    Δημοσίευση από magakos Παρ 23 Νοε 2012, 03:06

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... BE008BED8331577EB99E93983652CCCD


    Σοκαριστική η δήλωση του βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ και συγγραφέα Πέτρου Τατσόπουλου.

    Απαντώντας στη Χρυσή Αυγή και στα σχόλια που κάνουν εναντίον του, μέσα από συνέντευξή του στο περιοδικό Crash, που βγαίνει την Παρασκευή, δηλώνει: «Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα και αυτοί της Χρυσής Αυγής συνεχίζουν να με αποκαλούν αδερφή».

    Πάντως, εδώ και λίγες ώρες, τα κοινωνικά δίκτυα έχουν κατακλυστεί από χιουμοριστικά, κολακευτικά ή και προσβλητικά σχόλια για τη δήλωση του βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ, ο οποίος απαντά λέγοντας πως… θα έπρεπε να περιμένει τον παρεπόμενο «κανιβαλισμό».

    Αναφερόμενος στις αντιδράσεις σε Facebook και Τwitter, ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ λέει ότι
    από μια αρκετά ενδιαφέρουσα μακροσκελή συνέντευξη απομονώθηκε αυτό το σχήμα λόγου για να την πλασάρουν.

    «Βεβαίως, μεγάλο παιδί είμαι, θα έπρεπε να το περιμένω -όπως και τον παρεπόμενο κανιβαλισμό. Γηράσκω αεί διδασκόμενος στη χώρα της σοβαροφάνειας και της μοχθηρίας» απαντά ο κ. Τατσόπουλος και καταλήγει: «Βαράτε, βαράτε… Σας υπόσχομαι εφεξής να μιλάω σαν τον Αβραμόπουλο, υποκριτές του κώλου».

    protothema.gr


    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Empty Απ: Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα...

    Δημοσίευση από magakos Παρ 23 Νοε 2012, 03:08

    Ευτυχώς που είμαι από επαρχία...!!! Laughing Laughing
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Empty Απ: Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα...

    Δημοσίευση από thant Παρ 23 Νοε 2012, 03:25

    Εγώ ειμαι πιο κοντα... λες να φτάσει και προς τα δω? Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... 47766... tongue

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... 590_5dd056cf19d2a4376be30ecb09dd2a98
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Empty Απ: Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα...

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 23 Νοε 2012, 16:15

    Tον είχε καλεσμένο σήμερα ο κωστόπουλος στην εκπομπή του στον
    αντ1
    βγάλτε συμπεράσματα..
    οι χρυσαυγίτες έχουν δίκιο..
    ετσι όπως τον έκοψα είναι για το δαφνί σφαίρα λέμε,και είναι βουλευτής!!!!?


    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Empty Απ: Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα...

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 24 Νοε 2012, 00:27

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Bahr8



    Στον σφύριζα στον ΣΥΡΙΖΑ.... Laughing Laughing Laughing Laughing
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Empty Απ: Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα...

    Δημοσίευση από thant Σαβ 24 Νοε 2012, 02:53

    magakos έγραψε:Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Bahr8

    Στον σφύριζα στον ΣΥΡΙΖΑ.... Laughing Laughing Laughing Laughing

    πολυ πετυχημένο lol!
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα... Empty Απ: Π. Τατσόπουλος: Έχω πηδήξει τη μισή Αθήνα...

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 24 Νοε 2012, 15:54

    Laughing

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ 20 Μάης 2024, 01:40