Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Νταϊάνα Ιγροπούλου: Δεν κάνω βίζιτες

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Νταϊάνα Ιγροπούλου: Δεν κάνω βίζιτες Empty Νταϊάνα Ιγροπούλου: Δεν κάνω βίζιτες

    Δημοσίευση από magakos Παρ 13 Ιουλ 2012, 06:59

    Νταϊάνα Ιγροπούλου: Δεν κάνω βίζιτες 235e8cb7f1d777c71dbd0a292a00cf6a_87598



    Βγήκε από τα ρούχα της η αναπληρωματική Σταρ Ελλάς 2009 με όσα είδαν το φως της δημοσιότητας

    Σε κακή ψυχολογική κατάσταση βρίσκεται η Νταϊάνα Ιγροπούλου όταν αντίκρισε τον εαυτό της σε ιστοσελίδα με call girls που προσφέρει "υπηρεσίες" σε πελάτες.
    Η αναπληρωματική Σταρ Ελλάς 2009 ήταν σε έξαλλη κατάσταση και όπως έλεγε στο περιβάλλον της: " Δεν είμαι συνοδός πολυτελείας. Δεν κάνω βίζιτες. Δε μπορώ να καταλάβω πώς το όνομά μου και οι φωτογραφίες μου βρέθηκαν στο συγκεκριμένο site. Έχω στεναχωρηθεί πολύ και δε θα το αφήσω να περάσει. Είναι πολύ πιθανόν να πήραν τις φωτογραφίες μου από το διαδίκτυο και από τις δουλείες που είχα κάνει στο παρελθόν και να τις ανέβασαν. Δε γνωρίζω τίποτε και σε λίγη ώρα θα επικοινωνήσω με την υπηρεσία δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος".

    aek365.com





    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Νταϊάνα Ιγροπούλου: Δεν κάνω βίζιτες Empty Απ: Νταϊάνα Ιγροπούλου: Δεν κάνω βίζιτες

    Δημοσίευση από thant Παρ 13 Ιουλ 2012, 12:02

    Μη μου πεις οτι ειναι και τι ιδιο σαιτ που έκανε βίζιτες η ντουβλη και έλεγε οτι θα πάει και αυτή στην δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος? Laughing
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Νταϊάνα Ιγροπούλου: Δεν κάνω βίζιτες Empty Απ: Νταϊάνα Ιγροπούλου: Δεν κάνω βίζιτες

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 13 Ιουλ 2012, 16:22

    Η διαφήμιση τέχνας κατεργάζετε... Laughing Για τσόντα καλή είναι πάντως...

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ 19 Μάης 2024, 20:35