Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    12χρονος "απογειώνει" το "will always love you" της Whitney Houston...

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    12χρονος "απογειώνει" το  "will always love you" της Whitney Houston... Empty 12χρονος "απογειώνει" το "will always love you" της Whitney Houston...

    Δημοσίευση από magakos Πεμ 28 Ιουν 2012, 03:57




    Ο 12χρονος Lin Yu Chun από την Ταϊβάν τραγουδά το "Will Always love you" της Γουίτνεϋ Χιούστον στον διαγωνισμό τραγουδιού της Ταϊβάν "Super Star Avenue". Πιστεύετε ότι είναι καλύτερος από την Whitney...?


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την magakos στις Πεμ 28 Ιουν 2012, 07:15, 1 φορά
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    12χρονος "απογειώνει" το  "will always love you" της Whitney Houston... Empty Απ: 12χρονος "απογειώνει" το "will always love you" της Whitney Houston...

    Δημοσίευση από thant Πεμ 28 Ιουν 2012, 04:39

    Καλός ο μικρός... Που κουρεύεται? Laughing
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    12χρονος "απογειώνει" το  "will always love you" της Whitney Houston... Empty Απ: 12χρονος "απογειώνει" το "will always love you" της Whitney Houston...

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 28 Ιουν 2012, 16:17

    Τώρα χωρια η πλάκα αν εβλεπες φέτος απο τον σκαι τα σαββατοκύριακα το american idol 2012,μιλάμε θάκοβες φλέβες..8 ατομα σταρ ερμηνείες φωνάρες μέχρι παραγωγές της motown 60's τους έβαλαν να πούν..τόχουν στο αίμα τους.
    εμείς ακούμε είμαι σε κατασταση εκτάκτου ανάγκης και θέλω πολύ να σε θελώ κι ενας αιτός καθότανε και έβλεπε τα ## μου

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ 19 Μάης 2024, 23:29