Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές!

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές! Empty Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές!

    Δημοσίευση από magakos Δευ 16 Ιαν 2012, 05:44

    Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές! 7818feef5c45a8647e57f8beec356330_71282


    Είχε γίνει γνωστή στους μαθητές ως η δασκάλα του έρωτα, το πρωί δίδασκε και το βράδυ μεταμορφωνόταν σε μία γυναίκα που ήθελε να σαγηνέψει μικρούς μαθητές. Τους αναζητούσε μέσω του Facebook και τους προέτρεπε να ζήσουν μαζί της στιγμές πάθους....

    Η 22χρονη δασκάλα, η φώτο της οποία είναι σήμερα σε πολλά κυριακάτικα φύλλα όπως στο «Εθνος», είναι η πρωταγωνίστρια στο ερωτικό σκάνδαλο που συγκλονίζει τις τελευταίες ημέρες την Κρήτη και αναδεικνύει για ακόμα μία φορά τους κινδύνους που διατρέχουν οι μαθητές μέσα στο σχολείο.
    Η ιέρεια του σεξ, όπως την αποκαλούν τη δασκάλα επικαλούμενη την ιδιότητα της πλησίαζε τους μαθητές μέσω Facebook στέλνοντας αιτήματα φιλιά στα παιδιά. Οι έφηβοι βλέποντας την εντυπωσιακή φωτογραφία στο προφίλ της δασκάλας έκαναν αμέσως αποδοχή και το ερωτικό παιχνίδι ξεκινούσε.

    Οι διαδικτυακοί διάλογοι που έχουν στα χέρια τους οι αρχές φανερώνουν πως οι μικροί μαθητές δεν μπορούσαν να αντισταθούν καθόλου στο κάλεσμα της δασκάλας. Εκείνη κάθε φορά γίνονται πιο προκλητική και πιο διαχυτική μπροστά στον υπολογιστή της. Είχε φτάσει μάλιστα στο σημείο να ξεφύγει από τους καυτούς διαλόγους και να γδυθεί on line για να την δουν οι μαθητές. Και μετά από αυτό το στάδιο ξεκινούσε την προσέγγιση για τν προσωπική επαφή. Οι διάλογοι είναι αποκαλυπτικοί.

    «Και τώρα τι θα γίνει;»
    «Πώς θα αισθανόσουν αν ακουμπούσες αυτό που έβλεπες;»
    Τότε οι νεαροί είχαν ρίξει και τις τελευταίες τους άμυνες και ζητούσαν οι ίδιοι από τη δασκάλα να συναντηθούν.
    Η συνέχεια ήταν σε μαθήματα κατ' οίκον, όπου όταν οι γονείς απουσίαζαν η 22χρονη εκπλήρωνε όλες τις φαντασιώσεις της με τα νεαρά αγόρια. Μάλιστα τους έλεγε να τρώνε κρητικό τυρί και μέλι, για να παίρνουν πρωτεΐνες και να έχουν καλύτερες επιδόσεις.
    Και φυσικά οι διάλογοι στο ίντερνετ συνεχίζονταν με τους μαθητές να γράφουν στη δασκάλα

    «Η... που μου έκανες προχθές στο σπίτι σου, με εξακόντισε στα ουράνια»
    «Θέλω να μου ξανακάνεις αυτό το κόλπο»
    Η ίδια πάντως λέει πως η σχέση της με 15χρονη αγόρι έγινε μετά από γνωριμία στα Χανιά πριν από πέντε μήνες στις καλοκαιρινές της διακοπές. «Δεν είχε να κάνει με το σχολικό περιβάλλον στο οποίο υπηρετούσα». Σύμφωνα με το ρεπορτάζ της εφημερίδας Realnews αυτή είναι η εξήγηση που έδωσε στο στενό της περιβάλλον η δασκάλα, η οποία αν και αμφισβητεί τις καταγγελίες υπέβαλε την παραίτηση της, συνοδεία των γονιών της, επικαλούμενη προσωπικούς λόγους.

    aek365.gr
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές! Empty Απ: Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές!

    Δημοσίευση από thant Δευ 16 Ιαν 2012, 11:33

    magakos έγραψε:είναι η πρωταγωνίστρια στο ερωτικό σκάνδαλο που συγκλονίζει τις τελευταίες ημέρες την Κρήτη και αναδεικνύει για ακόμα μία φορά τους κινδύνους που διατρέχουν οι μαθητές μέσα στο σχολείο.

    Σιγά τον κίνδυνο. Άλλοι παίρνουν το παιδί τους και το πάνε σε μπ@υρ$έλ@ για να γίνει άνδρας και αυτοί κατηγόρησαν το κορίτσι που τους έκανε και δωρεάν φροντιστήριο. tongue
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές! Empty Απ: Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές!

    Δημοσίευση από magakos Δευ 16 Ιαν 2012, 11:49

    Έτσι μου'ρχετε να ξαναπάω σχολείο... tongue
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές! Empty Απ: Οι διάλογοι της δασκάλας του έρωτα με τους μαθητές!

    Δημοσίευση από dimitris7 Κυρ 22 Ιαν 2012, 14:10

    magakos έγραψε:Έτσι μου'ρχετε να ξαναπάω σχολείο... tongue

    Δε γίνετε γιατι σε πλασματικό χρόνο εσύ 37 εγώ τωρα μπήκα στα 31 εσύ πήρες απολυτήριο κι εγώ μόλις την φίλησα..σωστός? tongue

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ 20 Μάης 2024, 04:08