Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    «Αγαπούλα, το… εξώδικο»

    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    «Αγαπούλα, το… εξώδικο»  Empty «Αγαπούλα, το… εξώδικο»

    Δημοσίευση από thant Πεμ 05 Ιαν 2012, 09:29

    «Αγαπούλα, το… εξώδικο»  B0a77fc4b8f199287bed951349f30e17_XL

    Όπως αποκαλύπτει το newsbomb.gr ο κατηγορούμενος στην υπόθεση των «στημένων αγώνων» απέστειλε εξώδικο διαμαρτυρόμενος εντονότατα όχι για τις συνθήκες κράτησής του, αλλά για την πολυσυζητημένη ατάκα «Αγαπούλα την... κουκούλα» !!!!

    Ο Big Mak επιφυλασσόμενος να διεκδικήσει αποζημίωση λόγω «ηθικής βλάβης» ζητά από τη γνωστή τηλεπικοινωνιακή εταιρείανα σταματήσει άμεσα την προβολή των συγκεκριμένων διαφημιστικών μηνυμάτων, τα οποία - όπως υποστηρίζει - θίγουν βάναυσα την προσωπικότητά του.

    Σύμφωνα με τον Μάκη Ψωμιάδη η επίμαχη διαφήμιση με πρωταγωνιστή τον ηθοποιό Τάκη Σπυριδάκη «με παρουσιάζει ως ένοχο εγκληματικών πράξεων, που αναζητεί "παραθυράκια" για να γλιτώσει. Με παρουσιάζει πίσω από τα κάγκελα της φυλακής να παραδέχομαι εμμέσως πλην σαφώς την ενοχή μου και να ανταλλάσσω μηνύματα δια αγγελιαφόρου με τον συνήγορό μου αναζητώντας τρόπους να αποφύγω την ποινική καταδίκη μου, δίνοντας εντολή στον συνήγορό μου να βρει "παραθυράκι'' στο νόμο...».

    newsbomb.gr
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    «Αγαπούλα, το… εξώδικο»  Empty Απ: «Αγαπούλα, το… εξώδικο»

    Δημοσίευση από magakos Πεμ 05 Ιαν 2012, 11:27

    Λευτεριά στον Μάκαρο ρε...Παλιοσυκοφάντες Laughing Laughing
    Μάκη γερά...Πάρτους τα λεφτά! lol!

    Ειδού και το εξώδικο...















    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    «Αγαπούλα, το… εξώδικο»  Empty Απ: «Αγαπούλα, το… εξώδικο»

    Δημοσίευση από thant Πεμ 05 Ιαν 2012, 11:58

    Όλα λυμένα τα εχει η διαφήμιση τον πείραξε. Ηθική βλάβη λέει και ότι θίγουν βάναυσα την προσωπικότητά του... ο ηθικός Laughing
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    «Αγαπούλα, το… εξώδικο»  Empty Απ: «Αγαπούλα, το… εξώδικο»

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 05 Ιαν 2012, 13:58

    Πάτε καλά η ζείτε σε άλλο πλανήτη...?Πέτα στον αγαπούλα μιά επιταγούλα με κανα φλος και θα τον δεις αγιοβασίλη το πάσχα....κρίμα και σας είχα για ξύπνιους.... Laughing

    ομορφάααααααααντρες μου... lol!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ 20 Μάης 2024, 04:08