Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 απαντήσεις

    Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης

    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης  Empty Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης

    Δημοσίευση από thant Παρ 25 Φεβ 2011, 14:25

    Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης

    O Tiziano Crudeli σχολιάζει για την ιταλική τηλεόραση τον αγώνα Milan - Tottenam ο οποίος έληξε με νίκη 1-0 για την Αγγλική ομάδα.
    Δείτε τις αντιδράσεις του όταν η Milan δέχεται το γκολ και στο τέλος όταν ακυρώνεται γκολ για την Milan.



    piperies.gr


    Την συγκεκριμένη εκπομπή την έχω πετύχει αρκετές φορές μέσω δορυφορικού πιάτου. Όταν την πρωτοείδα δεν πίστευα στα μάτια μου.
    Κάνουν περιγραφή ποδοσφαιρικού αγώνα χωρίς εικόνα (σα να ακούς ράδιο) και σου δείχνουν τις φάσεις και τα γκολ σε ένα πινακάκι με ανθρωπάκια από μαγνήτη.LaughingLaughing

    Inter-milan 4-3


    Milan-Inter 3-2
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης  Empty Απ: Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 26 Φεβ 2011, 10:58

    thant έγραψε:Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης

    O Tiziano Crudeli σχολιάζει για την ιταλική τηλεόραση τον αγώνα Milan - Tottenam ο οποίος έληξε με νίκη 1-0 για την Αγγλική ομάδα.
    Δείτε τις αντιδράσεις του όταν η Milan δέχεται το γκολ και στο τέλος όταν ακυρώνεται γκολ για την Milan.



    piperies.gr


    Την συγκεκριμένη εκπομπή την έχω πετύχει αρκετές φορές μέσω δορυφορικού πιάτου. Όταν την πρωτοείδα δεν πίστευα στα μάτια μου.
    Κάνουν περιγραφή ποδοσφαιρικού αγώνα χωρίς εικόνα (σα να ακούς ράδιο) και σου δείχνουν τις φάσεις και τα γκολ σε ένα πινακάκι με ανθρωπάκια από μαγνήτη.LaughingLaughing

    Internazionale μιά ζωή

    Inter-milan 4-3


    Milan-Inter 3-2

    Πολύ καλό ποστ αλλά δε πειράζει θα του περάσει... tongue

    Internazionale F.C
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης  Empty Απ: Απίστευτος σχολιαστής της ιταλικής τηλεόρασης

    Δημοσίευση από thant Τετ 14 Σεπ 2011, 08:00

    Άλλη μια επική περιγραφή από τον "ψυχάκια" Ιταλό παρουσιαστή στο Μπαρτσελόνα-Μίλαν 2-2
    Το γκολ του Τιάγκο Σίλβα στις καθυστερήσεις ήταν η αφορμή για να "γκρεμίσει" το στούντιο. Laughing

    ');}//]]>
    Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 13:48