Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Κύπελλο Ελλάδας

    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από thant Τετ 02 Φεβ 2011, 11:08

    ΠΑΟΚ-Ολυμπιακος 1-0

    Κύπελλο Ελλάδας Paokkentriko

    Ο ΠΑΟΚ το ήθελε περισσότερο και το έδειξε μέσα στον αγωνιστικό χώρο και με γκολ του Σαλπιγγίδη πήρε τη νίκη και την πρόκριση στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας, στην άδεια Τούμπα.
    Ο Δικέφαλος περιμένει τον νικητή του ζευγαριού ΠΑΟ-ΑΕΚ.

    Έστω και χωρίς κόσμο στην Τούμπα, η θέληση, το πάθος και η δίψα των παικτών του ΠΑΟΚ ήταν μεγαλύτερη στον επαναληπτικό με τον Ολυμπιακό και έτσι η νίκη και η πρόκριση ήρθε για τους παίκτες του Μάκη Χάβου.

    Ο Δικέφαλος του Βορρά ήταν καλύτερος σ' όλη την διάρκεια της αναμέτρησης, ήταν η μοναδική ομάδα που δημιούργησε ευκαιρίες, έπαιξε φανταστική άμυνα και στο τέλος καπάρωσε δίκαια ένα από τα 4 εισιτήρια για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

    sport24.gr



    Η ομάδα που κατά γενική ομολογία όλων παίζει την καλύτερη μπάλα με Κέρκυρα, Πανιώνιο, Ξάνθη, Βόλο κ.α.
    Η ομάδα που έχει 7 βαθμούς διαφορά από τον δεύτερο, αυτή η ομάδα δεν έχει κερδίσει ακόμα σοβαρό αντίπαλο. Cool


    Σάλπι τεράστιος
    Κύπελλο Ελλάδας Salpiggidis








    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Παναιτωλικός ή Καβάλα και στο βάθος ΟΣΦΠ

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 13 Οκτ 2012, 06:44

    Παναιτωλικός ή Καβάλα και στο βάθος ΟΣΦΠ...

    Για το Κύπελλο η ΑΕΚ αντιμετωπίζει στις αρχές Δεκεμβρίου το νικητή του ζευγαριού και στη συνέχεια βρίσκει μπροστά της τον Ολυμπιακό




    Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση των πρώτων φάσεων του Κυπέλλου Ελλάδας. Η ΑΕΚ, αν δεν υπάρξει κάποια έκπληξη, θα αντιμετωπίσει το νικητή του ζευγαριού Παναιτωλικός-Καβάλα. Στη συνέχεια η κληρωτίδα την φέρνει αντιμέτωπη με τον Ολυμπιακό

    Αναλυτικά τα ζευγάρια της πρώτης φάσης 23, 24, 25 Οκτωβρίου (πρόκειται για αγώνες νοκ άουτ)

    1. Ρούβας - Εθνικός Γαζώρου

    2. Αχαρναϊκός - ΑΕΛ

    3. Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Δράμας

    4. Κασσιόπη - Αναγέννηση Γιαννιτσών

    5. Προοδευτική - Ηρακλής

    6. Κόρινθος - Απόλλων Σμύρνης

    7. Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Ψαχνών

    8. Χανιά - Φωκικός

    9. Καλαμάτα - Θρασύβουλος

    10. Επισκοπή - Βύζας Μεγάρων

    11. Παναιγιάλειος - Παναιτωλικός

    12. Εθνικός Αστέρας - Καλλονή

    13. Τηλυκράτης - Καβάλα

    14. Πανηλειακός - Παναχαϊκή

    15. Βατανιακός - Νίκη Βόλου

    16. Ακαδημία Πλαταμώνα - Εργοτέλης

    17. Εθνικός Σιδηροκάστρου - Αναγέννηση Επανομής

    18. Γλυφάδα - Πανσερραϊκός

    19. Δόξα Κρανούλας - Πιερικός

    20. Αστέρας Μαγούλας - Ολυμπιακός Βόλου

    21. Καλαμαριά - Καλλιθέα

    22. Φωστήρας - Ζάκυνθος

    23. Τίρναβος - Οικονόμος Τσαριτσάνης

    Δεύτερη φάση 30, 31 Οκτωβρίου, 1 Νοεμβρίου (πρόκεται για αγώνες νοκ άουτ)

    24. Νικητής 20 - Νικητής 12

    25. Νικητής 18 - Νικητής 3

    26. Νικητής 17 - Νικητής 23

    27. Νικητής 9 - Νικητής 10

    28. Νικητής 13 - Νικητής 11

    29. Νικητής 4 - Νικητής 15

    30. Νικητής 22- Νικητής 8

    Οι νικητές των υπόλοιπων ζευγαριών της πρώτης φάσης περνάνε στην 3η φάση χωρίς αγώνα

    Τρίτη φάση 29 Νοεμβρίου, 12, 13 Δεκεμβρίου οι πρώτοι αγώνες και οι ρεβάνς 19, 20, 22, 23 Δεκεμβρίου (διπλοί αγώνες)

    31. Πανθρακικός - Νικητής 29

    32. Νικητής 28 - ΑΕΚ

    33. Ρούβας ή Εθνικός Γαζώρου - Ξάνθη

    34. Νικητής 30 - Πανιώνιος

    35. Βέροια - Νικητής 27

    36. Νικητής 26 - Κέρκυρα

    37. ΠΑΣ Γιάννινα - Νικητής 25

    38. Ολυμπιακός - Πανηλειακός ή Παναχαϊκή

    39. Λεβαδειακός - Δόξα Κρανούλας ή Πιερικός

    40. Ακαδημία Πλαταμώνα ή Εργοτέλης - ΠΑΟΚ

    41. Νικητής 24 - Ατρόμητος

    42. ΟΦΗ - Κόρινθος ή Απόλλων Σμύρνης

    43. Καλαμαριά ή Καλλιθέα - Άρης

    44. Πλατανιάς - Αναγέννηση Καρδίτσας ή Ηρακλής Ψαχνών

    45. Αχαρναϊκός ή ΑΕΛ - Αστέρας Τρίπολης

    46. Παναθηναϊκός - Προοδευτική ή Ηρακλής

    Τέταρτη φάση 9, 10, 16, 17 Ιανουαρίου οι πρώτοι αγώνες και οι ρεβάνς 23, 24, 30, 31, Ιανουαρίου (διπλοί αγώνες)

    47. Νικητής 43 - Νικητής 40

    48. Νικητής 39 - Νικητής 36

    49. Νικητής 38 - Νικητής 32

    50. Νικητής 46 - Νικητής 44

    51. Νικητής 35 - Νικητής 33

    52. Νικητής 42 - Νικητής 31

    53. Νικητής 37 - Νικητής 34

    54. Νικητής 41 - Νικητής 45


    Το σύστημα διεξαγωγής:

    Στην πρώτη φάση (23, 24 και 25 Οκτωβρίου) θα λάβουν μέρος οι 25 ομάδες της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας και οι 21 της Β΄ Εθνικής Κατηγορίας, ενώ θα διεξαχθούν συνολικά 23 μονοί αγώνες. Οι πρώτοι 21 αγώνες θα διεξαχθούν μεταξύ των ομάδων Γ΄ και Β΄ Εθνικής, στην έδρα των ομάδων της Γ΄ Εθνικής. Οι υπόλοιποι 2 αγώνες με τις τελευταίες 4 ομάδες της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας θα διεξαχθούν στην έδρα της ομάδας που θα κληρωθεί πρώτη.

    Στη β΄ φάση (30, 31 Οκτωβρίου και 1 Νοεμβρίου) θα συμμετάσχουν οι 23 νικήτριες ομάδες που θα προκύψουν από την α΄ φάση. Οι πρώτες 14 ομάδες που θα κληρωθούν θα αγωνιστούν μεταξύ τους σε 7 μονούς αγώνες, στην έδρα της ομάδας που κληρώνεται πρώτη. Θα προκριθούν οι επτά νικήτριες ομάδες, ενώ οι υπόλοιπες εννέα ομάδες προκρίνονται στην επόμενη φάση χωρίς αγώνα. Στους αγώνες της α΄ και β΄ φάσης, σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος στην κανονική διάρκεια, ο νικητής θα αναδεικνύεται με τη διαδικασία ημίωρης παράτασης και εκτέλεσης πέναλτι.

    Η γ΄ φάση (28, 29 Νοεμβρίου και 12, 13 Δεκεμβρίου - επαναληπτικοί 19, 20, 22 και 23 Δεκεμβρίου) περιλαμβάνει τις 16 ομάδες που θα προκριθούν από τους αγώνες της β΄ φάσης και τις 16 ομάδες της Σούπερ Λίγκας. Σε κάθε αγώνα θα συμμετέχει μία ομάδα Β΄ ή Γ΄ Εθνικής και μία ομάδα της Σούπερ Λίγκας. Η κλήρωση των αγώνων της γ΄ φάσης θα διεξαχθεί με τρεις κληρωτίδες. Στη μία θα τοποθετηθούν οι νικήτριες ομάδες της β΄ φάσης. Στη δεύτερη κληρωτίδα οι ομάδες της Σούπερ Λίγκας. Στην τρίτη κληρωτίδα θα τοποθετηθούν 32 κλήροι: 16 με την ένδειξη "ομάδα Β΄ ή Γ΄ Εθνικής" και 16 με την ένδειξη "ομάδα Σούπερ Λίγκας". Πριν την κλήρωση, για κάθε ζευγάρι της γ΄ φάσης ο κλήρος της 3ης κληρωτίδας θα καθορίζει τη γηπεδούχο ομάδα της 1ης αγωνιστικής. Θα διεξαχθούν 16 διπλοί αγώνες (εντός και εκτός έδρας).

    Στη δ΄ φάση (9, 10, 16, και 17 Ιανουαρίου 2013 - επαναληπτικοί αγώνες: 23, 24, 30 και 31 Ιανουαρίου 2013) θα λάβουν μέρος οι 16 νικήτριες ομάδες, οι οποίες θα αναδειχθούν από τους αγώνες της γ΄ φάσης, σε οκτώ "διπλούς" αγώνες
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 13 Οκτ 2012, 06:46

    Τι συνοστισμός είναι αυτός ρε παιδί μου....Μια οικογένεια έχουμε γίνει! Laughing
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από thant Σαβ 13 Οκτ 2012, 07:35

    Να δώσουμε ραντεβού.. tongue
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 13 Οκτ 2012, 09:34

    Με τους φετεινούς ρυθμούς της Β δύσκολο το βλέπω να μένουνε μέχρι το δεκέμβριο...ηδη σε πολλές ομάδες αρχισαν οι παρενέργειες..
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από magakos Τετ 19 Δεκ 2012, 14:44

    Αντε για το πρωτάθλημα όπως λέει ο Δημήτρης τα όργια γίνονται για τα φραγκα του τσαμπιονς λιγκ και το στοίχημα...
    Για τον θεσμό του καπέλου που δεν έχει τα φράγκα τι φταίει....?Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει φυσικά.
    Δεν είμαι Παναχαική και σαν ΑΕΚ έχω σοβαρότερα προβλήματα να ασχοληθώ, άλλα σαν φίλαθλο ο τίτλος του παρακάτω άρθρου συμπίπτει με τα πιστεύω μου...

    Γι’ αυτό τους σιχαίνεται η Ελλάδα ==> http://www.aek365.com/a-238567/gi-auto-tous-sixainetai-h-ellada.htm

    Απορώ πάντως με το κουράγιο και την "αναισθησία" των "γαύρων"...Εμένα αν με έβριζε επι 15 χρόνια όλη η Ελλάδα το λιγότερο που θα μπορούσα να κάνω θα ήταν να τα χώνω στην διοίκηση της ομάδας μου που θα με ξευτέλιζε ως φίλαθλο και όχι να καμαρώνω και να τα χώνω στις άλλες ομάδες.


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την magakos στις Τετ 19 Δεκ 2012, 22:43, 1 φορά
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από thant Τετ 19 Δεκ 2012, 17:26

    Όταν εγώ τα γράφω μου λες "τι ασχολείσαι, δεν βαρέθηκες.."
    Οταν ο εξυγιαντης πρόεδρος των περήφανων ολυμπιακών (εδώ γελάμε) διδάσκει ήθος και αναβαθμίζει το ελληνικό ποδόσφαιρο, δεν γίνεται να μην αχολεισαι.

    ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από magakos Τετ 19 Δεκ 2012, 22:56

    Θανάση το πράγμα καταντά αηδία όταν φτάνει σε σημείο να σφάζεις ομάδα Β εθνικής για το κύπελο.Γιατί? για να μην χαλάσεις το πρεστίζ σου?
    Το σκηνικό στο πρωτάθλημα έχει παγιοποιηθεί από χρόνια για αυτό σου είχα πει "τι ασχολείσαι".
    Πίναμε ουζάκι εχθές και έβλεπα παραδίπλα 3 γαύρους που χαζογελούσαν όλη την ώρα με όσα βλέπανε και στο τέλος κόντεψανε να πλακωθούν και με θαμώνα του μαγαζιού...
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Τετ 19 Δεκ 2012, 23:31

    Θυμάμαι σε μια συνέντευξη ο καραγιαννίδης είπε οτι ολλοι είναι βολεμένοι με την κατάσταση..γινονται συνεδριάσεις ψηφοφορίες δεν μιλάει κανένας,τα καλοκαίρια που γίνονται οι αλλαγές δεν μιλάει κανένας,στην αθλητική δικαιοσύνη δεν πάει κανένας,βγαινουν λίστες διαιτητών δεν μιλάει κανένας.
    Εγω λέω το εξής:Ας μαζευτούν οι μισές ομάδες και να πούνε δεν συμμετέχω στο πρωτάθλημα για αυτόν και αυτόν τον λόγο και να απαιτήσουν ακύρωση του πρωταθλήματος όπως ορίζει ο νόμος..γιατί δεν το κάνουν?
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από magakos Πεμ 20 Δεκ 2012, 07:11

    Όχι και δεν μιλάει κανένας....Πάντα υπάρχουν διαμαρτυρίες άλλα δεν μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω.
    Οι μισές ομάδες γιατί να το κάνουν...? 2-3 ομάδες είναι που αξιώνουν κάτι παραπάνω στο πρωτάθλημα.
    Ο Ατρόμητος και ο κάθε Ατρόμητος πχ τι λόγο έχει να ακυρώσει το πρωτάθλημα....Θα πάρει κάτι παραπάνω σε άλλη λίγκα?Ως ένα σημείο φτάνουν οι δυνάμεις του.Οπότε σου λέει ας "γλύψω" τον δυνατό να έχω όσο καλύτερη αντιμετώπιση γίνεται.
    Για ποια αθλητική δικαιοσύνη μιλάς....Υπάρχει τέτοιο είδος στο Ελάντα?
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 20 Δεκ 2012, 10:59

    magakos έγραψε:Όχι και δεν μιλάει κανένας....Πάντα υπάρχουν διαμαρτυρίες άλλα δεν μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω.
    Οι μισές ομάδες γιατί να το κάνουν...? 2-3 ομάδες είναι που αξιώνουν κάτι παραπάνω στο πρωτάθλημα.
    Ο Ατρόμητος και ο κάθε Ατρόμητος πχ τι λόγο έχει να ακυρώσει το πρωτάθλημα....Θα πάρει κάτι παραπάνω σε άλλη λίγκα?Ως ένα σημείο φτάνουν οι δυνάμεις του.Οπότε σου λέει ας "γλύψω" τον δυνατό να έχω όσο καλύτερη αντιμετώπιση γίνεται.
    Για ποια αθλητική δικαιοσύνη μιλάς....Υπάρχει τέτοιο είδος στο Ελάντα?

    Oχι δε μπορούν δε θέλουν.Οι διαμαρτυρίες έμενα δε μου λένε τίποτα.Δικαιοσύνη υπάρχει οταν πάς εκεί να βρείς το δίκιο σου,δε πας να το βρείς στα κανάλια και στις φυλλάδες.
    Σου λέω πάλι οτι αν μαζευτούν οι μισές ΠΑΕ γιατί ετσι ορίζει το καταστατικό,και ζητήσουν να απέχουν απ το πρωτάθλημα και παράλληλα εκδίκαση γεγονότων προσκομίζοντας στοιχεία τότε κάποιοι παράγοντες διαιτητές θα πάνε φυλακή όποιοι και να είναι αυτοί.Μπορείς να το κάνεις?και θα σου πω εγώ για πότε φτιάχνεις ποδόσφαιρο.αλλά οπως είπα και ο ίδιος και εσύ λές είναι βολεμένοι αλλοι γλύφουν αλλοι σκύβουν ετσι πάει...
    Ο κούγιας πλήρωσε μαμήθηκε δεν ξέρω βρήκε πάντως στοιχεία και εβαλε τον μπέο φυλάκα.Θα κάνει το ίδιο και για τον αγώνα του ολυμπιακού με την ομάδα του στην μιναρούπολη?Δεν είναι μαλάκας προσέχει...κι οτι λέει στο μπλα μπλά ειναι.Αν βρεί που μπορεί να βρεί αυτό που σου λέω παραπάνω μπορεί να αλλάξει πολλά πράγματα ασχετα αν τον κοροιδέυουμε.


    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από magakos Πεμ 20 Δεκ 2012, 14:26

    dimitris7 έγραψε:
    ...Δικαιοσύνη υπάρχει οταν πάς εκεί να βρείς το δίκιο σου,δε πας να το βρείς στα κανάλια και στις φυλλάδες.....


    Τώρα αυτό που λες το πιστεύεις ή σου ξέφυγε....? Που υπάρχει δικαιοσύνη ρε Δημήτρη με δουλεύεις?
    Έχουν βγει τέρατα και μόνο συγνώμη που δεν τους ζήτησε η δικαιοσύνη...Ποιον Μπέο έκλεισε μέσα ο κούγιας.Έξω είναι και βασιλεύει.Όπως έξω είναι οι Μητρόπουλοι, οι Σπάθες, οι Γκαγκάτσιδες και τόσοι άλλοι.
    Τι παραπάνω στοιχεία θα πρέπει να βρεθούν δηλαδή...Γελάει όλη η Ελλάδα με όσα γίνονται εδώ και 20 χρόνια και μου μιλάς για δικαιοσύνη?
    Επαναλαμβάνω...Τι κέρδος έχουν οι ομάδες πλην των ΠΑΟ,ΑΕΚ άντε και του ΠΑΟΚ να να ακυρώσουν το πρωτάθλημα? Έχουν το εύρος για κάτι παραπάνω?
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Πεμ 20 Δεκ 2012, 15:55

    Νομίζω είμαι σαφέστατος.
    Ολους αυτούς που λές τους πήγε κανένας στη δικαιοσύνη να του κόψουνράψουν κοστούμι?
    Ποιός Μπέος?καλύτερα μέσα παρά έξω γιατί (μόνος του τα λέει)ετσι όπως τον εχουν να ζει τον βλέπω σε κανα δυο χρόνια να ζητιανέυει να ζήσειο ίδιος.Ξέρεις τι του πήρανε και πληρώνει για να είναι έξω?και καλά του κάνανε κι άλλα ακόμα.
    Γιατί έξω ΑΕΚ ΠΑΟΚΙ ΒΑΖΕΛΟ?Αν δεν εχουν αυτοί τη δύναμη ποιός την έχει?
    Διαίρει και βασίλευε το έχεις ακούσει?Ποιός το είπε και τι έγινε μετά?Νομίζω να μη πω ελπίζω να σου απάντησα.






    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από magakos Πεμ 20 Δεκ 2012, 23:02

    Απο την στιγμή που ούτε εισαγγελέας δεν μπόρεσε να κάνει τίποτα ποιος θα κάνει...Είδαμε και τον ψωμιάδη που τον κυνηγά η ΑΕΚ εδώ και χρόνια στα δικαστήρια τι γίνεται...!!! Και μη μου πεις "Μέσα είναι" γιατί για άλλο λόγο είναι μέσα και δεν θα είναι για πολύ...

    dimitris7 έγραψε:Γιατί έξω ΑΕΚ ΠΑΟΚΙ ΒΑΖΕΛΟ?Αν δεν εχουν αυτοί τη δύναμη ποιός την έχει?

    Αυτό δεν χρειάζεται να το απαντήσω....Την ξέρεις την απάντηση. Wink
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από thant Παρ 21 Δεκ 2012, 08:19

    Ο διορισμένος θα τιμωρηθεί για τα επεισόδια που έκανε ο στρατός του Μαρινάκη (μεσα στο γήπεδο) και προκάλεσαν την μεγαλύτερη διακοπή του αγωνα ή δεν τα ειδε ο Δημητρόπουλος? Άσε να μαντέψω... Cool
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 21 Δεκ 2012, 17:51

    magakos έγραψε:Απο την στιγμή που ούτε εισαγγελέας δεν μπόρεσε να κάνει τίποτα ποιος θα κάνει...Είδαμε και τον ψωμιάδη που τον κυνηγά η ΑΕΚ εδώ και χρόνια στα δικαστήρια τι γίνεται...!!! Και μη μου πεις "Μέσα είναι" γιατί για άλλο λόγο είναι μέσα και δεν θα είναι για πολύ...

    dimitris7 έγραψε:Γιατί έξω ΑΕΚ ΠΑΟΚΙ ΒΑΖΕΛΟ?Αν δεν εχουν αυτοί τη δύναμη ποιός την έχει?

    Αυτό δεν χρειάζεται να το απαντήσω....Την ξέρεις την απάντηση. Wink

    Συγνώμη αλλά επειδή σε βλέπω αργό να το πάρουμε αλλιώς?Τον ψωμιάδη τον βρήκες πουθενά στημένο(ασχετα γιατί είναι μέσα δε το εξετάζουμε)?
    Ας πούμε οτι εμείς οι δύο μιλάμε και μας παρακολουθούνε και στήνουμε παιχνίδια και τα παίρνουμε και στα αρχιδ@@ μας ολα.Αν δεν υπάρξουν μάρτυρες διαιτητές παίχτες παράγοντες τράπεζες κ.τ.λ θα πάς για μαλλί και θα βγείς κουρεμένος στα δικαστήρια.
    Αυτό ψάχνουμε..
    Οτιδήποτε οπτικοακουστικό υλικό-μέσο λαμβάνεται υπόψιν αλλά οχι σαν σοβαρό αντικείμενο προς εξέταση.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 21 Δεκ 2012, 18:20

    thant έγραψε:Ο διορισμένος θα τιμωρηθεί για τα επεισόδια που έκανε ο στρατός του Μαρινάκη (μεσα στο γήπεδο) και προκάλεσαν την μεγαλύτερη διακοπή του αγωνα ή δεν τα ειδε ο Δημητρόπουλος? Άσε να μαντέψω... Cool

    Θα τιμωρηθεί και στα @@ μου αλλά δε μπήκες στο κόπο να δεις τι πλήρωσε ο διορισμένος για μαλακίες οπαδών του την τελευταία 5ετία..
    Οι οπαδοί του βάζελου απο παρθεναγωγείο βγήκαν? Laughing
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 21 Δεκ 2012, 18:25

    Για τη Γεωγραφία... Laughing


    Κύπελλο Ελλάδας 21066043

    Αν 5-6 ομάδες απο Β ηταν και τις επαιζαν ΣΩΣΤΑ στην Α θα μαμούσαν και θα εδερναν..

    Μπράβο στη Καβάλα οχι γιατι απέκλεισε την κούλα αν και δεν κάνει πρωταθληματισμό(συνήθως οι ομάδες που κάνουν πρωταθλητισμό το αποφέυγουν νωρίς αυτό το αγγούρι γιατί δε λέει τίποτα εκτός απο έξοδα)αλλά γιατί εδειξε γιατί ο κόσμος ενδιαφέρετε ολο και περισσότερο για την Β..

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 22 Δεκ 2012, 07:11

    dimitris7 έγραψε:Συγνώμη αλλά επειδή σε βλέπω αργό να το πάρουμε αλλιώς?Τον ψωμιάδη τον βρήκες πουθενά στημένο(ασχετα γιατί είναι μέσα δε το εξετάζουμε)?
    Ας πούμε οτι εμείς οι δύο μιλάμε και μας παρακολουθούνε και στήνουμε παιχνίδια και τα παίρνουμε και στα αρχιδ@@ μας ολα.Αν δεν υπάρξουν μάρτυρες διαιτητές παίχτες παράγοντες τράπεζες κ.τ.λ θα πάς για μαλλί και θα βγείς κουρεμένος στα δικαστήρια.
    Αυτό ψάχνουμε..
    Οτιδήποτε οπτικοακουστικό υλικό-μέσο λαμβάνεται υπόψιν αλλά οχι σαν σοβαρό αντικείμενο προς εξέταση.
    Για αυτό σου λέω δεν υπάρχει δικαιοσύνη στην Ελλάδα...Τι να τις κάνω εγώ τις αποδείξεις που λες από την στιγμή που στην ουσία έχουμε ΟΜΟΛΟΓΙΕΣ των εμπλεκομένων και τώρα άλλα και παλαιότερα επί "κοκαλιάρη"... Αν ήθελε η δικαιοσύνη να καθαρίσει αυτόν τον οχετό είχε αρκετά στοιχεία να το κάνει...Δεν θέλει όμως γιατί είναι διεφθαρμένη.
    Επίσης στο θέμα Ψωμιάδη που έφερα ως παράδειγμα υπήρχαν χειροπιαστές και αδιάψευστες αποδείξεις για τις υπεξαιρέσεις που έκανε από την ΠΑΕ...Και στην Ουγκάντα να ήμασταν θα είχαμε δικαιωθεί.


    dimitris7 έγραψε:
    Μπράβο στη Καβάλα οχι γιατι απέκλεισε την κούλα...


    Προσωπικά ούτε με πικάρει ούτε με θίγει αυτός ο χαρακτηρισμός που χρησιμοποιείτε πολλοί γαυροβάζελοι γιατί εγώ ξέρω τι είναι και τι σημαίνει ΑΕΚ...
    Ο βαθμός εντιμότητας της ομάδας μου είναι 2 κλάσης ανώτερος από τους άλλους 2 και για μένα αυτό μετράει περισσότερο από +10-20 τίτλους παραπάνω...Το αντίθετο θα με πείραζε... Wink



    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από thant Σαβ 22 Δεκ 2012, 08:02

    dimitris7 έγραψε:
    Θα τιμωρηθεί και στα @@ μου αλλά δε μπήκες στο κόπο να δεις τι πλήρωσε ο διορισμένος για μαλακίες οπαδών του την τελευταία 5ετία..

    σοβαρά? πλήρωσε? χίλια συγγνώμη θα το ξανακοιτάξω...
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 22 Δεκ 2012, 17:57

    thant έγραψε:
    dimitris7 έγραψε:
    Θα τιμωρηθεί και στα @@ μου αλλά δε μπήκες στο κόπο να δεις τι πλήρωσε ο διορισμένος για μαλακίες οπαδών του την τελευταία 5ετία..

    σοβαρά? πλήρωσε? χίλια συγγνώμη θα το ξανακοιτάξω...
    Να κοιτάξεις τι έλεγε και έκανε ο καπετάνιος παλιότερα..αυτά πληρώνεις τώρα.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 22 Δεκ 2012, 18:21

    magakos έγραψε:
    dimitris7 έγραψε:Συγνώμη αλλά επειδή σε βλέπω αργό να το πάρουμε αλλιώς?Τον ψωμιάδη τον βρήκες πουθενά στημένο(ασχετα γιατί είναι μέσα δε το εξετάζουμε)?
    Ας πούμε οτι εμείς οι δύο μιλάμε και μας παρακολουθούνε και στήνουμε παιχνίδια και τα παίρνουμε και στα αρχιδ@@ μας ολα.Αν δεν υπάρξουν μάρτυρες διαιτητές παίχτες παράγοντες τράπεζες κ.τ.λ θα πάς για μαλλί και θα βγείς κουρεμένος στα δικαστήρια.
    Αυτό ψάχνουμε..
    Οτιδήποτε οπτικοακουστικό υλικό-μέσο λαμβάνεται υπόψιν αλλά οχι σαν σοβαρό αντικείμενο προς εξέταση.
    Για αυτό σου λέω δεν υπάρχει δικαιοσύνη στην Ελλάδα...Τι να τις κάνω εγώ τις αποδείξεις που λες από την στιγμή που στην ουσία έχουμε ΟΜΟΛΟΓΙΕΣ των εμπλεκομένων και τώρα άλλα και παλαιότερα επί "κοκαλιάρη"... Αν ήθελε η δικαιοσύνη να καθαρίσει αυτόν τον οχετό είχε αρκετά στοιχεία να το κάνει...Δεν θέλει όμως γιατί είναι διεφθαρμένη.
    Επίσης στο θέμα Ψωμιάδη που έφερα ως παράδειγμα υπήρχαν χειροπιαστές και αδιάψευστες αποδείξεις για τις υπεξαιρέσεις που έκανε από την ΠΑΕ...Και στην Ουγκάντα να ήμασταν θα είχαμε δικαιωθεί.


    dimitris7 έγραψε:
    Μπράβο στη Καβάλα οχι γιατι απέκλεισε την κούλα...


    Προσωπικά ούτε με πικάρει ούτε με θίγει αυτός ο χαρακτηρισμός που χρησιμοποιείτε πολλοί γαυροβάζελοι γιατί εγώ ξέρω τι είναι και τι σημαίνει ΑΕΚ...
    Ο βαθμός εντιμότητας της ομάδας μου είναι 2 κλάσης ανώτερος από τους άλλους 2 και για μένα αυτό μετράει περισσότερο από +10-20 τίτλους παραπάνω...Το αντίθετο θα με πείραζε... Wink




    Δε πήγες ποτέ σε πολιτικά δικαστήρια σαν τον κούγια ας πούμε,και οχι στα αθλητικά γιατί είχες τους λόγους σου προφανώς..
    ΑΕΚ δεν είσαι μόνο εσύ?Υπάρχουν και χιλιάδες άλλοι καταγωγής απο την πόλη γνωρίζω αρκετούς,που ξέρουν και αυτοί τι είναι και τι σημαίνει Α.Ε.Κ.



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitris7 στις Σαβ 22 Δεκ 2012, 18:32, 1 φορά
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 22 Δεκ 2012, 18:30

    Εμένα γιατί με λές γαυρο?
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από thant Κυρ 23 Δεκ 2012, 08:19



    Είδε τίποτα κανείς?
    Ο διαιτητής?
    Ο τέταρτος?
    Ο παρατηρητής?
    Η έκθεση της αστυνομίας γράφει κάτι για ότι έγινε?

    Αυτός ήταν, είναι και -όπως όλα δείχνουν- θα είναι ο ΟΣΦΠ. Η ομάδα του δημοσίου. Η ντροπή του ελληνικού αθλητισμού. Ο πάντα ευνοημένος και πάντα μπλεγμένος με τον έναν ή τον άλλο τρόπο σε όλα τα σκάνδαλα.





    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Κύπελλο Ελλάδας Empty Απ: Κύπελλο Ελλάδας

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 23 Δεκ 2012, 09:40

    dimitris7 έγραψε:Εμένα γιατί με λές γαυρο?

    Το θεωρείς υποτιμητικό το "γαύρος"? Ένα απλό παρατσούκλι είναι δεν βλέπω κάτι υποτιμητικό όπως το χανούμης, βάζελος κτλ...Τα χρησιμοποιούν πάρα πολλοί οπαδοί ακόμη και για τον εαυτό τους.Μέχρι και εφημερίδα έχεις με αυτή την ονομασία...
    Το Κούλα που κυκλοφόρησε τελευταία μόνο παρατσούκλι δεν είναι....
    Δεν είπα ποτέ ότι είμαι ο μόνος ΑΕΚΤΖΗΣ...Απλά είπα ότι τον πραγματικό ΑΕΚΤΖΗ δεν τον πικάρουν τέτοιοι χαρακτηρισμοί γιατί ξέρουν τι είναι ΑΕΚ.
    Δεν έγινα κούλα επειδή τυχαίνει η ομάδα να μην βαδίζει καλά...Ούτε θα γίνω αν πέσω Δ, Ε, Ω Εθνική. Αν δεν είσαι δεν μπορείς να το νιώσεις πιστεύω...

    Δημήτρη αν εσύ πιστεύεις στην Ελληνική δικαιοσύνη έχει καλώς....Εγώ δεν πιστεύω.Και δεν πιστεύω γιατί το βλέπω χρόνια τώρα και σε διάφορες καταστάσεις.


      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 11:47