Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 απαντήσεις

    FYROM ti pezei sto youtube? Part II

    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    FYROM ti pezei sto youtube?  Part II Empty FYROM ti pezei sto youtube? Part II

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 18 Οκτ 2010, 09:29

    Φίλε kostasdania(youtube)or kostasforum εδώ μετά απο π.μ απο πρόσωπο που σέβομαι εδω και αλλού δέχομαι αυτό που μου είπε και αν μπορώ σε κάτι να σε βοηθήσω θα το κάνω έστω και αν διαφωνώ σε αρκετά.Αμ μπορώ να σε βοηθήσω απο https://www.youtube.com/user/dimitrinhio?feature=mhum
    θα το κάνω.Δεν απαντώ ποτέ δημόσια στο κανάλι εκτός μαιλ Π.Μ
    Φίλε Μάκη συγνώμη που άνοιξα το θέμα.

    kostasforum
    kostasforum
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 19
    Μέλος από : 24/01/2010

    FYROM ti pezei sto youtube?  Part II Empty Απ: FYROM ti pezei sto youtube? Part II

    Δημοσίευση από kostasforum Δευ 18 Οκτ 2010, 09:54


    Σε εφχαριστω φιλε αλλα αφου διαφωνεις δεν θα σε πιεσω να κανεις κατι εναντιον των θεσεων σου εστω κι αν σου ζητηθηκε σαν χαρη.

    Για μενα για να εχει κατι επιτιχια πρεπει να πηγαζει αυτοματα οχι παρακαλετα.

    Καταλαβαινω οτι ειμαι σε λαθος μερος και γι αυτο σταματαω εδω.

    Εφχαριστω
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    FYROM ti pezei sto youtube?  Part II Empty Απ: FYROM ti pezei sto youtube? Part II

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 19 Οκτ 2010, 05:37

    kostasforum έγραψε:
    Σε εφχαριστω φιλε αλλα αφου διαφωνεις δεν θα σε πιεσω να κανεις κατι εναντιον των θεσεων σου εστω κι αν σου ζητηθηκε σαν χαρη.

    Για μενα για να εχει κατι επιτιχια πρεπει να πηγαζει αυτοματα οχι παρακαλετα.

    Καταλαβαινω οτι ειμαι σε λαθος μερος και γι αυτο σταματαω εδω.

    Εφχαριστω

    Πάραυτα όπως είπα μπορώ να σε βοηθήσω αν μπορώ ασχετα με το οτι διαφωνούμε σε βασικά...πράγματα

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ 18 Μάης 2024, 17:43