Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη»

    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη» Empty Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη»

    Δημοσίευση από thant Τρι 06 Ιουλ 2010, 08:17

    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη»
    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη» Xaristeask8202

    Ο Άγγελος Χαριστέας μίλησε στην εκπομπή»Elatte” και τη Ράνια Θρασκιά για τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα, την κόρη του και την Εθνική.
    «Ο κύκλος του Ρεχάγκελ και της Εθνικής έκλεισε και η Εθνική θα κάνει μια νέα αρχή» είπε χαρακτηριστικά ο Άγγελος Χαριστέας, ο οποίος αποφάσισε να αφήσει την ομάδα του, την Νυρεμβέργη στη Γερμανία και αναζητά νέα ομάδα. Βέβαια δεν απέκλεισε το ενδεχόμενο να επιστρέψει στην Ελλάδα, αφού τόσο ο ίδιος όσο και η οικογένειά του έχουν κουραστεί.
    Όσο για το γούρι του δεν είναι άλλο από την μονάκριβη κόρη του. «Η γέννηση της κόρης μου είναι η ωραιότερη στιγμή της ζωής μου» τόνισε ο Άγγελος Χαριστέας.

    gossip-tv.gr
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη» Empty Απ: Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη»

    Δημοσίευση από thant Τρι 06 Ιουλ 2010, 08:26

    Τώρα που έφυγε ο Ρεχάγκελ από την εθνική, ο Χαριστέας κουράστηκε στο εξωτερικό και σκέφτεται να γυρίσει πίσω ;) τυχαίο?
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη» Empty Απ: Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη»

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 06 Ιουλ 2010, 11:29

    Δε νομίζω!!!!για τα καναρίνια μιά σεζόν καλός είναι για τις προπονήσεις εκτός αν ο magakos τον θέλει πολύ στον Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ... Laughing
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη» Empty Απ: Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη»

    Δημοσίευση από magakos Τρι 06 Ιουλ 2010, 19:51

    Ούτε στην Καβάλα ούτε στην ΑΕΚ....Δημήτρη σας τον χαρίζω. Very Happy
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη» Empty Απ: Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη»

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 06 Ιουλ 2010, 23:29

    Εγώ πάντως δεν θα τον ήθελα οχι στον Ολυμπιακό-Παναιτωλικό αλλά ουτε και στην ομάδα 5χ5 που παίζουμε,άσχετα αν σε παρέα ο φίλος μου και παλιά δόξα των καναρινιών του Παναθηναικού(μιλάμε είναι μέγας βάζελος περαστικά του... )του Ο.Φ.Η του Απόλλων Αθηνών και της εθνικής Χρήστος Βασιλείου έχει αντίθετη άποψη απο μας.Ξεχάσαμε μιας και πιάσαμε το θέμα και τον Σαμαρά....ααααααλλο παλτό αυτός και μετά πάμε στο μουντιάλ!!!!
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη» Empty Απ: Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη»

    Δημοσίευση από thant Τετ 07 Ιουλ 2010, 03:46

    Ίσως πρέπει να τον πάρουμε εμείς για τις φιέστες.... Παίζει καλό μπουζούκι Άγγελος Χαριστέας: «Είναι οριστικό, φεύγω από τη Νυρεμβέργη» 657308

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ 18 Μάης 2024, 19:37