Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO)

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO) Empty «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO)

    Δημοσίευση από magakos Δευ 04 Φεβ 2013, 07:46

    Άγριος καυγάς μεταξύ του Γιώργου Παπαδάκη και του Άδωνι Γεωργιάδη


    Ένταση προκλήθηκε το πρωί στην εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη στον ΑΝΤ1 με τον Άδωνη Γεωργιάδη να σηκώνεται και να φεύγει από το πανέλ έπειτα από το επεισόδιο που είχε με τον παρουσιαστή της εκπομπής.
    Αφορμή στάθηκε η συνέντευξη του προέδρου των Ανεξαρτήτων Ελλήνων, Πάνου Καμμένου, με τον βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας να υποστηρίζει πως «όταν με βλέπει ο Καμμένος στη Βουλή φεύγει και το παίζει μάγκας μόνο εκεί που μπορεί».
    Τότε ο κ. Παπαδάκης ζήτησε από τον Άδωνη Γεωργιάδη να μην διακόψει τη συνέντευξη του Πάνου Καμμένου. Ο τελευταίος αντέδρασε και είπε στον παρουσιαστή «προστατεύεις μια ζωή τον Καμμένο και δεν του κάνεις σημαντικές ερωτήσεις».
    Η αντίδραση του παρουσιαστή ήταν άμεση και έξαλλος απάντησε στον βουλευτή της ΝΔ «προβοκάρεις τον Καμμένο» και «καλώς τον «μπουμπούκο» που θα μου κάνει και κριτική».
    Ο κ. Γεωργιάδης μόλις το άκουσε αυτό σηκώθηκε από την καρέκλα του και αποχώρησε από το στούντιο.



    aek365.com
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO) Empty Απ: «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO)

    Δημοσίευση από thant Δευ 04 Φεβ 2013, 17:06

    Ο μπουμπούκος αποχώρισε γιατι τον είπαν μπουμπουκο και μετα απο μισή ώρα γύρισε? ε ειναι μεγάλος καραγκιόζης. Για την δημοσιότητα σκοτώνουν και την μάνα τους.
    Ο Παπαδακης ακόμα να παρει σύνταξη να μας αδειασει τη γωνιά? τόπο στα νιάτα και σε κανέναν άνεργο.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO) Empty Απ: «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO)

    Δημοσίευση από magakos Τρι 05 Φεβ 2013, 06:52

    Δεν είναι μεγάλος ρε...Έτσι δείχνει.
    60 χρονών είναι.Πάντως προσωπικά μου είναι πολύ πιο συμπαθής από τους νέους.
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO) Empty Απ: «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO)

    Δημοσίευση από thant Τρι 05 Φεβ 2013, 10:48

    magakos έγραψε:60 χρονών είναι.Πάντως προσωπικά μου είναι πολύ πιο συμπαθής από τους νέους.

    Ξερω την ηλικία του, οπως ξέρω οτι μπορει να πάρει, αν θέλει, σύνταξη. Αυτός λέει εδω και 4-5 χρόνια "Η τελευταία μου χρονιά".
    Δεν το λεω με εμπάθεια αλλά άλλοι θέλουν να παρουν σύνταξη και δεν μπορούν και αυτός που μπορεί... τέλος πάντων.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO) Empty Απ: «Καλώς τον μπουμπούκο που θα μου κάνει και κριτική» (VIDEO)

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 05 Φεβ 2013, 14:51

    magakos έγραψε:Δεν είναι μεγάλος ρε...Έτσι δείχνει.
    60 χρονών είναι.Πάντως προσωπικά μου είναι πολύ πιο συμπαθής από τους νέους.

    Συμφωνώ δεν αντιλέγω αλλά κάπου το χαλάει το θέμα μερικές φορές.
    Ο λιριτζής και οικονόμου στον σκαι το πρωί παράγουν αληθινή δημοσιογραφία σε τηλεόραση αλλά και γενικότερα ο σκαι.Μακάρι να συνεχίσουν έτσι.

    Για τον μπουμπούκο.. ένας βιβλιοπώλης έγινε υπουργός και βουλευτής..απο 40 ευρώ μεροκάματο πήγε στα 328,όπως και πολλοί άλλοι ανεξαρτήτου κόμματος.
    Εγω αν τον συναντούσα πραγματικά θα του έλεγα μπράβο σου και θα τον έστελνα στο Κ.Α.Τ σφαίρα..

    Βγήκε ο αλήτης στη βουλή μόνος του και έλεγε μειώσαμε κόψαμε μισθούς και συντάξεις ας πεινάσουμε λίγο και άλλοι πεινάνε κάντε υπομονή,και δεν υπήρχε κάποιος να του γαμήσει το..........

    Συγνώμη..


      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ 26 Απρ 2024, 01:27