Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega

    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega Empty ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega

    Δημοσίευση από thant Σαβ 05 Μάης 2012, 02:11

    ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega 5504e4c1860e26ef6bda39b0d173988a_M

    Εκτός Mega θα είναι από το τέλος του μήνα ο Γιώργος Θαναηλάκης, ο οποίος αποφάσισε να μην υπογράψει τη νέα σύμβαση που του πρότεινε το κανάλι και δεδομένης και της απόφασης του Mega να μη διεκδικήσει τα δικαιώματα της μετάδοσης του Champions League, αποφάσισε να αποχωρήσει.

    Σημαντική θεωρείται η αποχώρηση καθώς έρχεται μετά και την αποχώρηση του Χρήστου Σωτηρακόπουλου ο οποίος επίσης μετά από 23 χρόνια συνεργασίας με το σταθμό παύει εφεξής να ανήκει στο δυναμικό του Mega αν και θα συμμετέχει ως σχολιαστής σε κάποιους αγώνες της Εθνικής Ομάδας ποδοσφαίρου αλλά και στους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2012.

    radar.gr
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega Empty Απ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 05 Μάης 2012, 11:13

    Από τους πιο συμπαθητικούς δημοσιογράφους...
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega Empty Απ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega

    Δημοσίευση από thant Σαβ 05 Μάης 2012, 15:49

    Εγώ λέω στο καλό και να μας γράφουν. Πολύ φάγαμε στη μάπα δημοσιογράφους του φραπέ, των εκδρομών και των στατιστικών. Ελπίζω σύντομα να ακολουθήσει και ο τρίτος της παρέας (Μένιος).
    Δεν ειμαι κακός, απλώς μου αρεσει όταν βλέπω ποδόσφαιρο να ακούω περιγραφη αγώνα και οχι σαχλαμάρες, κουβεντούλα και κρύα αστεια. Το ίδιο ισχύει και για το θέατρο με την σούπερ μπάλα.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega Empty Απ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega

    Δημοσίευση από dimitris7 Τρι 08 Μάης 2012, 16:13

    thant έγραψε:Εγώ λέω στο καλό και να μας γράφουν. Πολύ φάγαμε στη μάπα δημοσιογράφους του φραπέ, των εκδρομών και των στατιστικών. Ελπίζω σύντομα να ακολουθήσει και ο τρίτος της παρέας (Μένιος).
    Δεν ειμαι κακός, απλώς μου αρεσει όταν βλέπω ποδόσφαιρο να ακούω περιγραφη αγώνα και οχι σαχλαμάρες, κουβεντούλα και κρύα αστεια. Το ίδιο ισχύει και για το θέατρο με την σούπερ μπάλα.

    Συμφωνώ απολύτως.
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega Empty Απ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega

    Δημοσίευση από magakos Τετ 09 Μάης 2012, 06:25

    Υπάρχουν πολύ χειρότεροι και εμπαθείς δημοσιογράφοι που τους τρώμε και θα συνεχίσουμε να τους τρώμε στην μάπα...
    Εμένα πάντως ο συγκεκριμένος μαζί με τον Τσαμόπουλο μου φτιάχνανε τα πρωινά για πολλά χρόνια ως ότου σταμάτησε να εκπέμπει εδώ ο Sport-fm.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega Empty Απ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΑΗΛΑΚΗΣ: Δεν ανήκει πια στο δυναμικό του Mega

    Δημοσίευση από dimitris7 Τετ 09 Μάης 2012, 15:04

    Δεν είναι θέμα εμπάθειας ρε Μάκη,σίγουρα υπάρχουν περισσότεροι και εγκάθετοι μέχρι αηδίας αλλά το θέμα είναι αυτή η χαζομαλακισμένη κουβέντα μετάξύ τους γιατί δεν κέρδισε η ομάδα που υποστήριξε ο καθένας,και αν έχουν κανα καλεσμένο του κάνουν την παλί τη μαλακία ερώτηση -πώς είδες το παιχνίδι?- χώρια τα στατιστικά τους.
    Να σου πώ και κάτι άλλο?Αλλιώς λειτουργούν στο ραδιόφωνο και στον τύπο και αλλιώς στο γυαλί...τωρα γιατί δε το ξέρω.Αυτό που ξέρω είναι οτι είχαν μεγάλα συμβόλαια κι αυτός είναι ο λόγος της αποχωρησής τους...
    Ο βαζελομένιος σακελαρόπουλος πρέπει να γράψει κανένα μυθιστόρημα η κάτι τέτοιο,γλαφυρότητα στο λόγο του εξωγήινος ρεαλισμός και απόγνωση καπάκι.Κάποια στιγμή έπαιζε ο βάζελος με κάποια στρουμ γκρατζ στο τσου λου ενα χωριό με 10.000 κατοίκους και έκανε ρεπορτάζ λες και πήγαμε μιλάνο η λονδίνο...




      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ 06 Μάης 2024, 09:52