Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Χατζηνικολάου: «Ο Παπανδρέου έκλεισε το Alter!»

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Χατζηνικολάου: «Ο Παπανδρέου έκλεισε το Alter!» Empty Χατζηνικολάου: «Ο Παπανδρέου έκλεισε το Alter!»

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 29 Απρ 2012, 04:17

    Χατζηνικολάου: «Ο Παπανδρέου έκλεισε το Alter!» Mychannel1354



    Την πολιτική παρέμβαση της προηγούμενης κυβέρνησης και ειδικά του πρώην πρωθυπουργού, Γιώργου Παπανδρέου, κατήγγειλε δημόσια, μέσα από την εκπομπή του στο Real FM, ο Νίκος Χατζηνικολάου.

    Όπως είπε….

    «ο Γ. Παπανδρέου πήρε την απόφαση να κλείσει το Alter. Τον ενοχλούσε η κριτική και η πρώτη θέση που έπαιρνε το κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Alter. Το κανάλι του Μπουρναζίου δεν χρωστούσε περισσότερα από άλλα ιδιωτικά κανάλια», τόνισε μεταξύ άλλων, ο εκδότης της «Real News». Δεν παρέλειψε μάλιστα να σχολιάσει και το γεγονός της σύλληψης του Γ. Κουρή για πλημμέλημα με χειροπέδες σε σύγκριση με τον Άκη Τσοχατζόπουλο, τον οποίο υποδέχθηκαν στον Κορυδαλλό με χειραψίες χωρίς να είναι δεμένα τα χέρια του.

    Ο Νίκος Χατζηνικολάου είπε ότι 4 χρόνια στο Alter δεν δέχθηκε καμία παρέμβαση από τον Κουρή και ότι «πολύ συχνά σε έντονες διαφωνίες του με τον Κουρή, ο σταθμός εμφανιζόταν προς τα έξω με τη δική του άποψη και όχι με την άποψη του καναλάρχη»… «Πρόκειται για πολιτική απόφαση και γίνεται απέναντι σε ενοχλητικούς για το πολιτικό σύστημα εκδότες και δημοσιογράφους», δήλωσε.

    πηγή:mychannel.gr


    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Χατζηνικολάου: «Ο Παπανδρέου έκλεισε το Alter!» Empty Απ: Χατζηνικολάου: «Ο Παπανδρέου έκλεισε το Alter!»

    Δημοσίευση από thant Κυρ 29 Απρ 2012, 05:31

    Τζάμπα μάγκας. Δεν ειμαι μεσα στα πραγματα αλλά το πιο πιθανόν ειναι να εξυπηρετεί κομματικό συμφέρον. Αν ήθελε να είναι μάγκας να τα έλεγε όταν έπρεπε και όχι τώρα. Κάτι σα τον Παπουτσάκη του εργοτελη ας πούμε, που έπρεπε να πέσει η ομάδα του κατηγορία για να βγει και να μας πει το μεγάλο νέο... το πόσο βρόμικος είναι ο Μαρινάκης.
    Το έφερα στα μέτρα μου..tongue
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Χατζηνικολάου: «Ο Παπανδρέου έκλεισε το Alter!» Empty Απ: Χατζηνικολάου: «Ο Παπανδρέου έκλεισε το Alter!»

    Δημοσίευση από dimitris7 Κυρ 29 Απρ 2012, 16:09

    Ο Κουρής είναι τρελόκεφαλλονήτης...δε ξέρω τι λέει ο χατζηνικολάου που εκτιμώ αλλά ξέρω οτι πήρε στις επιχειρήσεις του απολυτα τίποτα και τους έκανε ανθρώπους και αντί για ευχαριστώ τον μύνησαν...
    Σ'οτι λέει είναι αληθινός δε λέει ψέματα αλλά ψάξε να βρείς δίκιο τώρα..

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ 06 Μάης 2024, 07:54