Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ

    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ Empty Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ

    Δημοσίευση από thant Παρ 20 Απρ 2012, 05:05

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ

    Σε νέο δρόμο που έγινε πρόσφατα στο νησί της Τήλου, υπάρχουν τρεις κολώνες στη μέση του δρόμου, δίπλα από την διπλή διαχωριστική γραμμή.

    Στη μία κολόνα, όπως φαίνεται στην φωτογραφία, υπάρχει και δίπλα της άλλος σωλήνας πάλι στη μεση του δρομου που στηρίζει την κολόνα αυτή με συρματόσχοινο!

    Οι φωτογραφίες αυτές είναι για να δώσουμε βραβείο στα αρμόδια Υπουργεία. Συγχαρητήρια για τα έργα που γίνονται στην Ελλάδα. Ετσι πιανουν τόπο τα χρήματα των Ελλήνων φορολογουμένων.

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ Tromaktiko

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ Tromaktiko

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ Tromaktiko

    tro-ma-ktiko.blogspot.com
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ Empty Απ: Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ

    Δημοσίευση από magakos Παρ 20 Απρ 2012, 06:54

    Αν δεν είναι photoshop τότε είναι ότι πιο γελοίο έχω δει στα 38 μου χρόνια... Laughing
    Έλεος ρε π....η μου!!! Mad
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ Empty Απ: Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ

    Δημοσίευση από thant Παρ 20 Απρ 2012, 09:08

    Τίποτα δεν είναι γελοίο φίλε Μάκη. Όλα είναι βάση μελέτης και σκληρής δουλειάς.

    Καταραμένες κολώνες gelio
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ Empty Απ: Αναγνώστης διαμαρτύρεται για το σημείο τοποθέτησης κολόνας της ΔΕΗ

    Δημοσίευση από dimitris7 Παρ 20 Απρ 2012, 15:31

    Δε γίνονται αυτά ρε παιδιά..νομίζω οτι είναι μούφα.Δε γίνετε εργολάβος η Α.Τ.Ε να προχώρησαν σε εργο τουλάχιστον τεχνικού εργου η ασφαλτόστρωσης με αυτά τα δεδομένα!!!!.Η εργολαβία θα έπρεπε να επισμάνει το πρόβλημα στη περιφέρεια νομαρχία νήσων η δε ξερω που υπάγεται η τήλος και αυτή με την σειρά της στη ΔΕΗ να μετακινηθούν οι κολώνες.Αλλιώς η εργολαβία πέρνει ολη την ευθύνη για το εργο και τα ατυχήματα και οχι ο δήμος..
    Το λέω μούφα γιατί δε ξέρω κανένα φινισερ(μηχάνημα ασφαλτόστρωσης) να ξεκινάει να στρώνει ασφαλτόμιγμα απο κολώνες γύρω γύρω και στρωτήρες να περνάνε απο μισό μέτρο...
    Πάντως το εργο όπως το βλέπω χωρίς τις κολώνες είναι άθλιο...το ασφαλτόμιγμα χαλικι 35c φιλερ αμμος και κανα κιλό ασφαλτος ο τόνος η σύνθεση σε κανα χρόνο θα είναι χαλικόδρομος...ουτε ισωπεδωτική δεν είναι καν και θα την πληρώσεις για αντιολισθητική αυτή είναι η κατάντια..

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ 06 Μάης 2024, 09:27