Freeware-Tools.Com

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

3 απαντήσεις

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 25 Φεβ 2012, 04:30

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Wp_84441_1


    Το πρωτοποριακό C-1 αναμένεται να κυκλοφορήσει το επόμενο έτος

    Εάν σας αρέσει η ελευθερία της μοτοσικλέτας αλλά ταυτόχρονα δεν μπορείτε να αποχωριστείτε την άνεση του αυτοκινήτου, αυτό το μοναδικό superbike είναι η τέλεια λύση.

    Η ηλεκτροκίνητη μοτοσικλέτα, που ονομάστηκε C-1, είναι ένας περίτεχνος συνδυασμός αυτοκινήτου και δίκυκλου και αναμένεται να χτυπήσει τους δρόμους στα τέλη του επόμενου έτους.

    Αυτό το πρωτοποριακό όχημα δημιουργήθηκε από την Lit Motors στο Σαν Φρανσίσκο και διαθέτει ένα γυροσκοπικό σταθεροποιητικό σύστημα για να παραμένει όρθιο, ακόμα και όταν είναι σταματημένο.

    Η φουτουριστική μηχανή, όχι μόνο κρατά τους επιβαίνοντες ζεστούς και στεγνούς, αλλά εξασφαλίζει και την ασφάλειά τους – καθώς δεν πέφτει ακόμη και στη περίπτωση ατυχήματος.

    «Το C-1 προσφέρει μια μεγάλη ποικιλία από χαρακτηριστικά που συναντάμε μονάχα σε αυτοκίνητα, όπως κάθισμα, τιμόνι, ταμπλό, κλιματισμό, ζώνη ασφαλείας, αερόσακους και ηχοσύστημα. Εγκαινιάζει μια εντελώς νέα κατηγορία οχημάτων»

    «Έχουμε παντρέψει την αποτελεσματικότητα, την ευελιξία, το μικρό μέγεθος και τη διασκέδαση της μοτοσικλέτας με την σταθερότητα, την ευκολία και κυρίως την ασφάλεια του αυτοκινήτου. Ο οδηγός θα περικλείεται σε ένα αμάξωμα ρολών χάλυβα», διευκρινίζει η εταιρία.

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Wp_84441_2
    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Wp_84441_3
    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Wp_84441_4
    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Wp_84441_6
    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Wp_84441_5
    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Wp_84441_7

    troktiko.eu
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Απ: Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από thant Σαβ 25 Φεβ 2012, 08:09

    Αν μετά από τρακάρισμα σφηνώσουν οι πόρτες και ανοίξουν και οι αερόσακοι, τότε θα πας από ασφυξία. tongue
    Χωρίς να το βλέπω αρνητικά νομίζω ότι δεν μπορεί να σου προσφέρει αυτά που σου δίνει ένα αυτοκίνητο αλλά ούτε αυτά που σου προσφέρει μια μηχανή.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Απ: Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από dimitris7 Σαβ 25 Φεβ 2012, 15:12

    Βγήκε smart με 2 ρόδες....????????? Laughing Laughing

    προτιμώ μια kawasaki Z250 Ninja που έχω...κάνεις τα πάντα...αν ο κόσμος γνώριζε καλά τις μηχανές και τα δίκυκλα όλοι θα είμασταν με ένα μηχανάκι σκουτεράκι μηχανή γενικότερα...
    Η γυναίκα μου που μου "πήρε" τη Μ3 με 30 ευρώ δε πάει πουθενά που λέει ο λόγος εγώ με τη μηχανή μου με 20 ευρώ βενζίνη πάω Αγρίνιο και γυρίζω πάλι...
    Συγκριση? πάμε μαζί αυτή με τη Μ3 εγω με τη Νιντζα για αεροδρόμιο σφαίρα...αυτή έκαψε 19 λίτρα εγω μόλις 4.... BLBLBL τεράστια διαφορά...


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitris7 στις Κυρ 26 Φεβ 2012, 14:20, 1 φορά
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Απ: Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από magakos Σαβ 25 Φεβ 2012, 21:06

    Εγώ δεν το βρίσκω κακό..Η μηχανή μου αρέσει άλλα τον χειμώνα δύσκολα υποφέρεται.
    Το συγκεκριμένο μοντέλο αν και είναι λίγο "αρτσούμπαλο" εμφανισιακά, σε προστατεύει από βροχή και κρύο συν 'οτι σου προσφέρει και κάποιες ανέσεις αυτοκινήτου..
    Αν ήταν λίγο πιο σουλουπομένο μπροστά δεν θα έλεγα όχι..
    thant
    thant
    Moderator
    Moderator


    Μηνύματα : 1319
    Μέλος από : 21/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Απ: Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από thant Κυρ 26 Φεβ 2012, 02:40

    Αν είσαι κρυουλιάρης και θες να προστατευτείς από βροχή και κρύο, γιατί δεν παιρνεις ενα τρίκυκλο που υπάρχει στην ελλάδα εδω και πάρα πολλά χρόνια και συνδυάζει όλα τα παραπάνω? Laughing

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα 455828198_48dc884691
    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Απ: Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από magakos Κυρ 26 Φεβ 2012, 07:56

    BLBLBL BLBLBL BLBLBL BLBLBL BLBLBL BLBLBL
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Απ: Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από dimitris7 Κυρ 26 Φεβ 2012, 14:29

    magakos έγραψε:Εγώ δεν το βρίσκω κακό..Η μηχανή μου αρέσει άλλα τον χειμώνα δύσκολα υποφέρεται.
    Το συγκεκριμένο μοντέλο αν και είναι λίγο "αρτσούμπαλο" εμφανισιακά, σε προστατεύει από βροχή και κρύο συν 'οτι σου προσφέρει και κάποιες ανέσεις αυτοκινήτου..
    Αν ήταν λίγο πιο σουλουπομένο μπροστά δεν θα έλεγα όχι..

    Ατσούμπαλη η νιτζα...? μάλλον τα ψιλομπέρδεψες και πστέυω μια μηχανή σου κάνει...
    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Bmwr511938main
    Με το φέρετρο δίπλα...μπόξερ κινητήρας και κάνει θόρυβο σαν χάρλευ 1200 cc..lol!
    Οι γερμανοί ξανάρχονται..!!!

    Σε πληθυσμιακή αναλογία είμαστε ο τελευταίος λαός που χρησιμοποιεί δίτροχα για τις ανάγκες του σύμφωνα με το eurostat είμαστε εμείς,οι βόρειοι που βλέπουν ηλιο ποτέ είναι κάτοχοι περισσότερων δικύκλων απο μας.
    Σχεδόν οι μισοί ιταλοί έχουν μηχανή σκουτεράκι το ιδιο γάλλοι γερμανοί.

    Το θέμα είναι απλό για μας επικρατεί η βρώμα "μηχανάκια σκοτώστρες" και τα περισσότερα τροχαία πάλι είναι απο αυτοκίνητα και όχι δίτροχα συμφωνα με το υπ.μετ τροχαία.
    Και βέβαια είναι σκοτώστρες απο τη στιγμή που βλέπω κόσμο και δίνουν απο 1000 μέχρι και 40000 ευρώ να πάρουνε ένα σκουτεράκι παπάκι μηχανή ενω πρίν ηταν επικίνδυνοι με ποδήλατο...

    Τα ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΣΕΒΑΣΜΟ...αν πάρεις ενα gt και νομίζεις οτι είσαι ο σουμάχερ η ο φετελ δώσε τα κλειδιά στη μάνα στο πατέρα στην αδερφή/ο σου φίλο σου..Το ιδιο και με τις μηχανές αν δεν μπορείς να καβαλήσεις και σε καβαλήσει τότε είσαι μελοθάνατος...
    Εχω χάσει δύο αδερφικούς φίλους απο τροχαία και οι δύο ο πρώτος απο αυτοκίνητο ο άλλος πιωμένος απο μηχανή

    Εχω αλλάξει στο παρελθόν 5 μηχανές τη νιτζα τη πήρα απο τον Ο.Δ.Υ με μέσο πάμφθηνα και κάνω τη δουλειά μου άνετα..ουτε παρκινγ ούτε κίνηση ούτε τίποτα...εξοδα μηδέν σε σχέση με αυτοκίνητο

    Αν και τελευταία υπάρχει μεγάλη αυξηση του αριθμού υπάρχουν τεράστια μειονεκτήματα νομικά σε περίπτωση κλόπής θα πρέπει να αποδείξεις στο δικαστήριο οτι δεν είσαι ελέφαντας διότι εφόσον στο κλέψουν ξέχνα το.....
    Μεγάλη φορολόγηση και πολλά αλλα γιαυτό θέλουνε να κυκλοφοράμε ολοι με cayienne
    Laughing




    magakos
    magakos
    Administrator
    Administrator


    Μηνύματα : 1829
    Ηλικία : 49
    Πόλη : Καβάλα
    Μέλος από : 16/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Απ: Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από magakos Δευ 27 Φεβ 2012, 11:03

    Δεν είπα αρτσούμπαλη την νιτζα άλλα το C1...
    To "σκοτώστρες" δεν έχει βγει άδικα για τους Έλληνες μιας και στην εφηβεία κυρίως τας μυαλά μας δεν είναι στην θέση τους...
    Έχω αλλάξει 5 μηχανές ως τώρα...Ξεκίνησα με μια Τζιλιέρα 50cc μετά πήγα σε παπί c50 πειραγμένο σε 72cc... tongue
    Στα 18 μου χτύπησα ένα XT 250 και κατέληξα σε ένα FZR 400 μέχρι που στα 21 μου μεταπήδησα στους 4 τροχούς...Από τότε δεν ασχολήθηκα ξανά με μηχανές μέχρι πριν 3 χρόνια που πήρα ένα κινέζικο παπί ίσα για να κινούμαι στο κέντρο...
    Το θέμα είναι ότι μέχρι να πάρω αυτοκίνητο έκανα χοντρές μαλακίες και θα μπορούσα άνετα να έχω φάει τα μούτρα μου...Ευτυχώς ήμουν τυχερός.
    dimitris7
    dimitris7
    Vip Member
    Vip Member


    Μηνύματα : 1324
    Ηλικία : 42
    Πόλη : Αγρίνιο
    Μέλος από : 21/01/2010

    Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα Empty Απ: Όταν το αυτοκίνητο παντρεύτηκε τη μοτοσικλέτα

    Δημοσίευση από dimitris7 Δευ 27 Φεβ 2012, 16:08

    magakos έγραψε:Δεν είπα αρτσούμπαλη την νιτζα άλλα το C1...
    To "σκοτώστρες" δεν έχει βγει άδικα για τους Έλληνες μιας και στην εφηβεία κυρίως τας μυαλά μας δεν είναι στην θέση τους...
    Έχω αλλάξει 5 μηχανές ως τώρα...Ξεκίνησα με μια Τζιλιέρα 50cc μετά πήγα σε παπί c50 πειραγμένο σε 72cc... tongue
    Στα 18 μου χτύπησα ένα XT 250 και κατέληξα σε ένα FZR 400 μέχρι που στα 21 μου μεταπήδησα στους 4 τροχούς...Από τότε δεν ασχολήθηκα ξανά με μηχανές μέχρι πριν 3 χρόνια που πήρα ένα κινέζικο παπί ίσα για να κινούμαι στο κέντρο...
    Το θέμα είναι ότι μέχρι να πάρω αυτοκίνητο έκανα χοντρές μαλακίες και θα μπορούσα άνετα να έχω φάει τα μούτρα μου...Ευτυχώς ήμουν τυχερός.

    Οποιος πει οτι δεν έκανε μαλακίες στην εφηβεία η μεγάλος παραμυθάς είναι η φυτό..
    XT 250 FZR400 εγραψαν ιστορια τόσο εμπορικά οσο και αγωνιστικά

    Επίσης πάντα ξεκινάμε απο χαμηλά κυβικά και μετά πάμε προς τα πάνω ΒΑΣΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ...

    Μάκο γιαμαχάκιας και σωστός αλλα και "παντός εδάφους" εγω μόνο street...δε θα αγόραζα κινέζικο ούτε οδοντογλυφίδες...

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι 07 Μάης 2024, 03:02