Τηλεμαραθώνιος αγάπης unicef

Μοιραστείτε
thant
Moderator
Moderator

Μέλος από : 21/01/2010

Τηλεμαραθώνιος αγάπης unicef

Δημοσίευση από thant Την / Το Δευ 12 Δεκ 2011, 07:17

Το ένα τρίτο των παιδικών θανάτων οφείλεται στον υποσιτισμό.

Σώστε ένα παιδί με μια προσφορά σας.

Δωρεές με SMS: Στέλντοντας κενό μήνυμα στο 19454 έως και τα μεσάνυκτα της Τετάρτης 14 Δεκεμβρίου, αυτόματη χρέωση 1,23 ευρώ (με το ΦΠΑ).
Από σταθερό ΟΤΕ: Καλώντας το 901 11 17 17 17 , αυτόματη χρέωση 3,68 ευρώ (με το ΦΠΑ) ανά κλήση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
dimitris7
Vip Member
Vip Member

Πόλη : Αγρίνιο

Απ: Τηλεμαραθώνιος αγάπης unicef

Δημοσίευση από dimitris7 Την / Το Παρ 16 Δεκ 2011, 13:53

ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΤΩΡΑ....ούτε ενα πακέτο τσιγάρα δεν είναι...πάρτε 3-4 τηλ κάλό κάνετε...παλιότερα πιστευα οτι ολα αυτά είναι μουφες και λαλακίες για να βγάλουν λέφτά κάποιοι αλλά δεν είναι ετσι...
thant
Moderator
Moderator

Δημοσίευση από thant Την / Το Παρ 16 Δεκ 2011, 14:08

το sms δεν ισχύει πλέον
magakos
Administrator
Administrator

Πόλη : Καβάλα
Μέλος από : 16/01/2010

Δημοσίευση από magakos Την / Το Παρ 16 Δεκ 2011, 22:31

dimitris7 έγραψε:...παλιότερα πιστευα οτι ολα αυτά είναι μουφες και λαλακίες για να βγάλουν λέφτά κάποιοι αλλά δεν είναι ετσι...

Εγώ πάλι εξακολουθώ να πιστεύω ότι όλο και "τσιμπολογάνε" κάποιοι από αυτά άλλα όπως λέει και η παροιμία κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό....

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
thant
Moderator
Moderator

Δημοσίευση από thant Την / Το Σαβ 17 Δεκ 2011, 04:23

magakos έγραψε:Εγώ πάλι εξακολουθώ να πιστεύω ότι όλο και "τσιμπολογάνε" κάποιοι από αυτά άλλα όπως λέει και η παροιμία κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό....

Έτσι... Όλοι παίρνουν τα ποσοστά τους αλλά τουλάχιστον λες οτι έστω και ετσι μια σημαντική βοήθεια φτάνει εκεί που πρέπει.
dimitris7
Vip Member
Vip Member

Πόλη : Αγρίνιο

Δημοσίευση από dimitris7 Την / Το Σαβ 17 Δεκ 2011, 05:05

magakos έγραψε:
dimitris7 έγραψε:...παλιότερα πιστευα οτι ολα αυτά είναι μουφες και λαλακίες για να βγάλουν λέφτά κάποιοι αλλά δεν είναι ετσι...

Εγώ πάλι εξακολουθώ να πιστεύω ότι όλο και "τσιμπολογάνε" κάποιοι από αυτά άλλα όπως λέει και η παροιμία κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό....

Ναι ρε φίλε το ιδιο πιστευω και εγω...βάλε όμως χιλιάδες ανθρώπους που δουλέυουν "εθελοντικά" αεροπορικές εταιρίες κι ενα σωρό πράγματα για να δεις τι γίνετε...και επειδή το διαβολικό μυαλό μου λέει οτι πίσω απο αυτές τις φιλανθρωπικές οργανώσεις είναι εβραίοι όντως ετσι είναι...
Τα ποσα παγκοσμιως είναι τεράστια φαντάζομαι αλλά οπως λές κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό.... Υπάρχει μεγάλη βοηθεια στο κόσμο πάντως κι αυτό είναι καλό...Κακό είναι που το φανάρι και το βατικανο είναι υπάληλοι της unisef...δλδ οτι μας δώσετε...

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι 13 Νοε 2018, 20:28